Nie wymagam wiele (Bonus Track)

Album cover art for "Nie wymagam wiele (Bonus Track)" by Barto Katt

Barto Katt - Rap, Polski Rap

Nie wymagam wiele (Bonus Track)

0 Plays

Duration: 2:29

View ArtistView Album

Lyrics

Language:

[Zwrotka 1] Powiedź, ile można już nawijać, o tym, że się jest tym 'nikim'? Albo o tym, że w końcu, do jakiej należy się ligi? Że nie mam hasju na klipy i nie mam go w ogóle? Przez banie przechodzą myśli, jakich już nie chcę w sumie Już szczerze, miałem to rzucić jak Małpa w '09 A rzuciłem to technikum jebane, która niszczyła beret Myślą: "jestem optymistą", ale na papierze Wylewam z siebie prawdę, jaką większość nie chce Pamiętam jak ziomowi dałem beat za friko, zrozum By usłyszeć po trzech latach, że kupił z rapu lokum A ja te same dni, te same sny i ten sam pokój Tylko słyszę mamę, jak mnie prosi, żebym ściszył trochu Nie wiem czy ma rację, czy zacząć wszystko od nowa? I nie chować głowy w piasek, tylko coś z niego zbudować Nigdy nie zaznałem tego, na co mówią 'wygoda' Więc w chuju mam ten zamek, wystarczy mi wóda na blokach [Refren] Nie wymagam wiele, ale na pewno nie pójdę na skróty To ostatni tekst ode mnie, że miałem to rzucić To ostatni tekst ode mnie, że czuję ten ucisk Że nie mam tej gabloty i do domu tych kluczy Nie wymagam wiele, ale na pewno nie pójdę na skróty To nie ostatni beat ode mnie, jaki marzysz, by kupić To nie ostatni tekst ode mnie, więc głowa do góry Pizgam to dalej, a na sukces muszę jeszcze zasłużyć [Zwrotka 2] Wiesz co mnie wkurwia? Z pewnością te teksty bez duszy To pierdolenie troglodytów, co na siłę chcą coś wydusić Daje linię, żeby album na osiedlach latał Tak prawdziwy, że ziomki znów będą śmigać w full capach To co jest dziś, bez kitu, szkoda gadać Bo nie czuję nic, prócz tego, że nie mogę się tu nadać Nie wiem co jest nie tak, gdzie zgubił się ten respekt Jestem tu by grać w tym pierwszym składzie i pierdolę tą rezerwę Typ myśli, trafia w bramkę, potem w niunie i jest Bale'em A tu chodzi o to, żeby przede wszystkim trafiać w werbel Gadałem z ziomkiem i mówił, że trzeba mieć szczęście Ja go nie mam, ja tu częściej myślę o tych saksach w Niemczech Pytasz, czego chcę naprawdę? Niewiele więcej Od tego, żebyś kupił CD i dał zagrać w mieście Doszedłem do wszystkiego sam, odhaczam quest za questem Pytasz co z tego mam? Bezsilność i depresję [Refren] Nie wymagam wiele, ale na pewno nie pójdę na skróty To ostatni tekst ode mnie, że miałem to rzucić To ostatni tekst ode mnie, że czuję ten ucisk Że nie mam tej gabloty i do domu tych kluczy Nie wymagam wiele, ale na pewno nie pójdę na skróty To nie ostatni beat ode mnie, jaki marzysz, by kupić To nie ostatni tekst ode mnie, więc głowa do góry Pizgam to dalej, a na sukces muszę jeszcze zasłużyć

Rate this song

Rate this song

0/5.0 - 0 Ratings

5
0.0% (0)
4
0.0% (0)
3
0.0% (0)
2
0.0% (0)
1
0.0% (0)

Loading comments...

Credits

Writers
  • Barto Katt