Elveszett

Lyrics
["Elveszett" dalszöveg] [1. Verze] Volt már, hogy elvesztem És ahogy emlékszem többnyire élveztem (Siuu) CR7, Manchester talán eltűntem hirtelen, vagy ha csak álmodok ébressz fel (Ébresztő) Nekem nem para, hogyha már nincs meg a nevem (Nem para) Egy ideje amúgyis már csak a számomon érhetsz el Két hónapja itthon vagyok, mondjuk de nem magamnál Otthon maradt hon- és kivándorolt kalandvágy Nem látta senki, hogy hova tűntem Aki látta meg nem emlékszik (Az ki volt?) Csak eltűntem, mert ezek ezt nem vágják, azok meg nem ezt érzik Ezek azt hiszik eltűnődtem, azt közben meg eltűntem Mert jó volt a hintán a menetszél, csak túl nagyot lendültem Most nem kell hogy érints, hallj, ízlelj vagy láss csak érezz Mert annyira eltűntem, hogy már nem tudom mondani én ezt [Refrén] Mindenem elveszett, de nem para én megleszek Majd jövőre tervezek, most maradok offon Mindenem elveszett, de nem para én megleszek Még bírja a szervezet, jobb lesz nekem otthon Elvonulási tüneteim vannak, haver [2. Verze] Nem tudom hol vagyok, mikor és miért Semmit sem értek Elvesztem, mint Robinson Szóval asszem itt nincs más csak Péntek Nem ismerem fel már magam gyerekkori képeken (Ki ez?) Az van, hogy sehol se talállak téged életem (Sehol se talállak) Pont elvesztem, pedig már egész jól megvoltam Bocs anyu, hogy nem szóltam, most van szombat Senki nem tud semmit rólam (Még én se) Klasszikus vesszőhiba Megvagyok veszve Elveszekedek itt magammal Hogy bármit csak ezt ne (Csak ezt ne) Most már nem adok senkinek semmit Csak elveszek (Mármint nem tudom hol vagyok) Ja már tudom, hogy hol vagyok Megint a vesztembe rohadok Közben megint hárman hívnak, hogy mehetne már egy Madáchi csörgés [Outro] De most jól esik kicsit ez a madárcsicsergés
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...
Credits
- Writers
- 6363
- Lusta Geri
- Gáll Barnabás