A sípszó után

Lyrics
["A sípszó után" dalszöveg] [Intro] Nem vagy sehol és nem tudom mit kezdjek vele Hogy most üres a szobád végleg Hiába van még a cuccaiddal tele Nem vagy sehol és nem tudom mit kezdjek vele Hogy most már üres a szobád végleg Hiába van még tele Én nem tudom mit kezdjek vele [Bridge] Mert te nem mutattad meg, hogy hogy mutassam ki, hogy fáj Hát akkor hogy mutassam ki, hogy fáj? Pedig tudod, hogy nem is az fáj, csak a helye fáj már Te nem mutattad meg, hogy hogy mutassam ki, hogy fáj Hát akkor hogy mutassam ki, hogy fáj? Pedig tudod, hogy nem is az fáj, csak a helye fáj már [Refrén] Csak a (Helye) Csak a (Helye) Csak a (Helye) Csak a (Helye) Csak a Csak a helye fáj már (Csak a helye fáj már) Csak a helye fáj már Csak a ... fáj már [Verze] Azért rakom át az éjszakát, mert csak veled álmodok épp ha alszom Már nem tudom elmondani, hogy miért szeretlek, vagy hogy miért haragszom Mondjuk nem nézhetsz egyszerre senkinek mind a két szemébe Nem láthatod egyszerre soha senkinek mind a két oldalát Így éltünk egymás mellett mind ketten évekig, félbetépve Mind két örök ellenség Mind két megnémult jóbarát [Bridge] Én a sípszó óta fél évet szívtam Fél évet raktam és fél évet ittam Akkor még lett volna kinek mit elmondani De most csak a mit van Fél évet szívtam, fél évet raktam és fél évet ittam Akkor még lett volna kinek mit elmondani De most csak a mit van [Outro] Most csak ők hallják, hogy hozzád beszélek Képzeld egyre többen hallják, hogy hozzád beszélek (Az mire jó? Te nem hallod már)
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...
Credits
- Writers
- 6363
- Lusta Geri