Emigracja

Album cover art for "Emigracja" by 4P (POL)

4P (POL) - Rap

Emigracja

0 Plays

View ArtistView Album

Lyrics

Language:

[Refren: 4P] I chyba ja z Onilem tu zostanę tylko na mieście Plus kilku dobrych ludzi z nami na szczęście Gdzie hajsu nie jest za wiele mówią jak wszędzie Nie martw się ziom przecież wiesz dobrze będzie I chyba ja z Onilem tu zostanę tylko na mieście Plus kilku dobrych ludzi z nami na szczęście Gdzie hajsu nie jest za wiele mówią jak wszędzie Nie martw się ziom przecież wiesz dobrze będzie [Zwrotka 1: 4P] To emigracja za hajsem wiesz chłopaki jadą Londyn Dublin Ster furą autostradą Berlin Amsterdam też zaraz dojadą Ci co już są cieszą się lepszą wypłatą Z nową datą bilet już kupiony lеci Za pracą nową bazą zarzucałem w sieci Zobaczą co jest 5 liczą się chęci Dobrzе, że jest możliwość legalnie zakręcić Samolotem zara ziom wyleci Sam nie wie co go czeka dobrze że zna język 2 lata w Polsce uczył się i wierz mi Chce zmienić swoje życie plan sobie nakreślił Nowa szansa nowe testy odpowiedź Czy pójdzie zgodnie z planem daj mu Boże zdrowie Czy wróci do ojczyzny za parę wiosen Dzwonił mówi że wróci stęsknił się za naszym morzem W kraju nie dobrze za grosze tyrasz Coraz gorzej rząd zmienia się zmian nie widać Dobrze, że ja nie przetańczyłem całego hajsiwa Też by mnie nie było widać tutaj chyba [Refren: 4P] I chyba ja z Onilem tu zostanę tylko na mieście Plus kilku dobrych ludzi z nami na szczęście Gdzie hajsu nie jest za wiele mówią jak wszędzie Nie martw się ziom przecież wiesz dobrze będzie I chyba ja z Onilem tu zostanę tylko na mieście Plus kilku dobrych ludzi z nami na szczęście Gdzie hajsu nie jest za wiele mówią jak wszędzie Nie martw się ziom przecież wiesz dobrze będzie [Zwrotka 2: Onil] Yo nie ma wyjścia kiedy sytuacja zmusza Trzeba spakować torby pożegnać się i ruszać Za hajcem którego nie ma tutaj W drzwi do lepszego życia w końcu zapukać Jechać zarobić stanąć na nogi Poczuć wreszcie pieniądz za który się robi Przestać się głowić, gdzie tu, co tu i za ile Mam w ręku bilet kupiony na ostatnią chwilę Jadę tam, gdzie nie było mnie jeszcze Gdzie inny jest język i inne powietrze Jadę tam, ale wracam niebawem Jeszcze w chuj mam do zrobienia tu z moim składem Nie ma nic za darmo na skróty też się nie da Życie z muzyki to ciężki kawałek chleba To właśnie dla tych którzy za nim wyjechali Pozdro, pozdro ziomy już nie długo się spotkamy [Refren: 4P] I chyba ja z Onilem tu zostanę tylko na mieście Plus kilku dobrych ludzi z nami na szczęście Gdzie hajsu nie jest za wiele mówią jak wszędzie Nie martw się ziom przecież wiesz dobrze będzie I chyba ja z Onilem tu zostanę tylko na mieście Plus kilku dobrych ludzi z nami na szczęście Gdzie hajsu nie jest za wiele mówią jak wszędzie Nie martw się ziom przecież wiesz dobrze będzie

Rate this song

Rate this song

0/5.0 - 0 Ratings

5
0.0% (0)
4
0.0% (0)
3
0.0% (0)
2
0.0% (0)
1
0.0% (0)

Loading comments...

Credits

Writers
  • 4P (POL)
  • Onil