Baszki

Lyrics
[Verse 1: 0xy Beat$] Sziasztok gyerekek, lassan nem is kell bemutatkoznom A hétker ördöge vagyok, tudod, már vagy 10 éve nyomom Nem kell feszülnom, tudod, mi lazán küldjük errefele Döng a ház, hiszen megjelent 0xy újabb nagylemeze A sok Kisképzős, elit gimis kis tréknek eledele Pörög a környéken az adás-vétel, a csere-bere A szekeremet tolom, a szálaimat fonom Lassan elérek a céljaimig, talán lassan meg is szokom Kicsit lehozó, hogy mindenki csak a másikat lejmolja Nem tudja mit kezdjen magával, inkább csak ellopja Legjobb az egészben, hogy mindegyik egyforma Fényévekre van, mire valaha talán felfogja Unom már, hogy telített a szcéna olyan tagokkal Kik marketingbol élnek, aztán kúrnak gyerek fanokkal Csár haszonnal, itt vagyok még mindig a spanokkal Túl nagyot mentünk a $mároló $arokkal [Hook] Baszki… oppok sirnak, mert nem pörög arra kassza 0xy felhők fölött röpködik, baszatja Gombnyomásra indulunk, nem mint egy Mazda Shawty lábait a hátamba akasztja Asto gang a terepen, pörög a kassza Meghódítjuk a varost, lesz nagy "Azta!" Haladunk felfelé, és megvan az alapja Próbáljatok meg minket, bátran, aki akarja [Bridge] Csillogó szemmel, shawty csak hesszel Füstöl a cigi, nálunk itt senki se stresszel Nyakunkon a város, shawty mellettem bájos Keresik a formulát bennem, kibaszott gázos Csillogó szemmel, mindenki hesszel Csodálkoznak, mit megyek, mindenki csak szegdel Akik velem maradtak, igaziak, tanulságos Egyre több az álmom, ami már nagyban valóságos [Hook] Baszki… oppok sirnak, mert nem pörög arra kassza 0xy felhők fölött röpködik, baszatja Gombnyomásra indulunk, nem mint egy Mazda Shawty lábait a hátamba akasztja Asto gang a terepen, pörög a kassza Meghódítjuk a varost, lesz nagy "Azta!" Haladunk felfelé, és megvan az alapja Próbáljatok meg minket, bátran, aki akarja!
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...
Credits
- Writers
- 0xy Beat$