Mit mesélnek

Lyrics
[Verse 1: ANSTEAD] 0xy, 2-0-3 Anstead legyen az én párom Egyet rakok tüzet csinálok Kettőt iszok rá hármat hányok Mindenhova jönnek velünk a lányok Egyszer én erre jól rá fázok Ez itt a sarok, de be nem szarok Smároló vagyok, utcai kanok Nekem nem nagyok, kicsit ki vagyok De mindig hallok, ayy Hetedikén a hétben, az utcán lenn, csak ketten Ez így jó, lementem, a sok csövest szét-szétszedtem Többet nem várok, mi leszünk itt a sztárok Sohasem fázok Olyan hideg van inkább most tüzet csinálok Megszólalunk és támadnak a lányok Baby tőled többet várok Szemedbe nézek és mindjárt hányok Mindenhol halott sztárok Térkőbe a nevünket látod 0xy nem ember, vágod Téged meg én doblak mert veled inkább nem így járok Sose kellett több De a siker útját el nem állom A tag a falon kopik de a nevem időtálló Időtálló mint az oppok Kiket én szétbaszni fogok Repül a golyó tudod Az utolsókat rugod Nem állsz készen én azt érzem Ne félj itt leszek a résen Rád várva miden reggel Kés a kézben ne tedd el Kicsit elborult az elmém Azóta is melletted kelnék De ittvan Ez itt a sarok én be is állok Mesélnek rólunk de hogy mit azt most már te is vágod [Verse 2: 0xy Beat$] Yeah, yeah, yeaah Gyere, kislány, megmutatom mi kell itt a népnek Nemt'om milyen gének ezek, de csak minket néznek Aratunk a kerületben, oppok félrelepnek Ezt nézd, kislány, ahogyan előlünk félrelepnek 0xy, ANSTEAD városban, robbanunk, nincsen kétely Mindenki csak kémlel, pörög nálunk a nagy tétel Primo cigi, itt a házban megy az adas-vétel Kislány, látom, kapod arra ahogyan becézlek Nem leszel az egyetlenem, több lánnyal beszélek Amit végbe viszünk, báttya, nem pörög felétek Ülj le testvér, elmondom, hogy rólam mit mesélnek Yeah, yeah, rólam mit mesélnek Kutyák ezek mind, báttya, nem értik mit beszélnek Yeah, yeah, nem értik mit beszélnek Alattam a brigádod, ha szemezünk, lenézek… Haladó szinten, ti téves hitben Felkelek délben, mert így megy ez itt a hétben 10 éve sceneben, 0xy a beaten Mióta létezek, tudom, ez az, mi éltet Cigimet mérem, nincs baj vele, tényleg Nyomom az underground világban, hódítok több téren Jönnek a lányok sorra hozzám, azt van hogy nem is kérem Megírok 5 számot, azt 3 napja vagyok ébren
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...
Credits
- Writers
- 0xy Beat$