Da je sreće bilo

Lyrics
[Tekst pesme "Da je sreće bilo"] [Strofa 1] Meni je Bog dao da sad, poslije svega Gledam kako grliš, kako ljubiš njega Meni je Bog dao da mi duša luta Po zemaljskom paklu tu, na kraju puta [Pred-Refren] U dugim zimskim noćima Kad vjetar nosi sjećanja A ja se pitam, jesi li... Jesi li me ikad voljela? [Refren] A da je sreće bilo Ti bi sa mnom spavala A da je sreće bilo Djecu bi mi rodila A da je sreće bilo Ti bi sa mnom spavala A da je sreće bilo Djecu bi mi rodila [Strofa 2] Meni je Bog dao da sad, poslije svega Gledam kako grliš, kako ljubiš njega Meni je Bog dao da mi duša luta Po zemaljskom paklu tu, na kraju puta [Pred-Refren] U dugim zimskim noćima Kad vjetar nosi sjećanja A ja se pitam, jesi li... Jesi li me ikad voljela? [Refren] A da je sreće bilo Ti bi sa mnom spavala A da je sreće bilo Djecu bi mi rodila A da je sreće bilo Ti bi sa mnom spavala A da je sreće bilo Djecu bi mi rodila A da je sreće bilo Ti bi sa mnom spavala A da je sreće bilo Djecu bi mi rodila [Završetak] Djecu bi mi rodila Djecu bi mi rodila
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...
Credits
- Writers
- Alka Vuica