Cheese 2.0

Lyrics
[Text skladby "Cheese 2.0"] [Hook: Logic (YYY)] More co tys dělal, když my začali to? More co tys dělal, když my začali to? [Verse 1: Logic (YYY)] More co tys dělal, když mý začali to? Smál jsi se mi a teď posloucháš to Seš jako ty kundy, dřív nechtěli a teď tečou jako máslo Chtěly by ať dám si - ne! A co by bylo kdybych tady nebyl? Kdo by vás sral o kom bys psal? Řekni mi co by jsi dělal Kdyby jsi neměl mně jako téma číslo jedna Nejspíš ani bys nerapoval Jsem DJ 9 let jsi mohl zaregistrovat Vole já mam vinyly doma Polovinu jsem prodal a dalších 20 alb Za to abych nahrál vyjebanej mixtape, Hráč Roku 2 Ale furt mám, mám The Pack, mám 2Paca a mám T.I A neboj se mám základ jak Jedi Mind Tricks nebo Sean Price A já mam crunk a mám boombap, já znám to Když jsem začal hrát, tak nebylo Serato Dneska DJ každá druhá píča Nemají základ, neví co je struggle A já mám, mám to co oni nemaj Roky praxe, ale žádnou práci Sem sám svůj pán, dej prachy do mý kapsy Sám sám svůj pán, dej mi prachy do mý kapsy More co ty hlásíš na mě, neregistruju tě Mí boys ti věnujou sloku za mě A more co ty hlásíš na mě, neregistruju tě Mí boys ti věnujou dělo za mě Jsou pořád za mnou a choděj' za mnou fans A berou si merch, dáváme brko A oni mi vyprávěj o tom jakej život je Řikám jim že jsme všichni stejný, žádnej rozdíl, si rovní YZO EMPIRE, 420, HRÁČ ROKU 3. DÍL [Hook: Logic (YYY)] More co tys dělal, když my začali to? More co tys dělal, když my začali to? [Outro: Logic (YYY)] Co tys dělal když já fasoval? A co tys dělal když se mi smáli, že nosím velký hadry? Sami to teď nosej a co si, kde si byl? Že si tak drzej? Nejsi a nechci to vědět, ne vynech mě! Hráč Roku 3.díl hoe 2014 Empír
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...
Credits
- Writers
- Yzomandias