SZMATO GIŃ 2

Lyrics
[Zwrotka 1] Czuję podniecenie kiedy słyszę krzyk Po zachodzie słońca wstaję i zaczynam żyć Wbijam kły w jej szyję, no i piję krew Polubiła ból i umierać chce Sprzedaj swą dusze, bo cię zmuszę Otwieram nowe drzwi, bo posiadam wszystkie klucze Wzięła bucha teraz, suka myśli, że umiera Otworzyła oczy, potem głowę otworzyła [Refren] Szmato giń, szmato giń, szmato giń Rozjeb się na torach lub pod samochodem zgiń (ej) Szmato giń, szmato giń, szmato giń Nienawidzę suk, ale lubię pić gin (ej) Szmato giń, szmato giń, szmato giń Rozjeb się na torach lub pod samochodem zgiń (ej) Szmato giń, szmato giń, szmato giń Nienawidzę suk, ale lubię pić gin (ej) [Zwrotka 2] Boli mnie brzuch i mnie mdli Mogę zjeść ofiarę tylko wtedy kiedy śpi (ej) Połóż się i zamknij swoje oczy Będzie tak szybko, że aż kurwa cię zaskoczy (ej) Nowy dzień, muszę znów zawijać Jutro nowa noc, znowu będę mógł zabijać (ej) Jestem zbir, a nie świr Nigdy nie wiadomo czy wśród was jest wampir (ej) [Refren] Szmato giń, szmato giń, szmato giń Rozjeb się na torach lub pod samochodem zgiń (ej) Szmato giń, szmato giń, szmato giń Nienawidzę suk, ale lubię pić gin (ej) Szmato giń, szmato giń, szmato giń Rozjeb się na torach lub pod samochodem zgiń (ej) Szmato giń, szmato giń, szmato giń Nienawidzę suk, ale lubię pić gin (ej) Szmato giń, szmato giń, szmato giń Rozjeb się na torach lub pod samochodem zgiń (ej) Szmato giń, szmato giń, szmato giń Nienawidzę suk, ale lubię pić gin (ej) Szmato giń, szmato giń, szmato giń Rozjeb się na torach lub pod samochodem zgiń (ej) Szmato giń, szmato giń, szmato giń Nienawidzę suk, ale lubię pić gin (ej)
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...
Credits
- Writers
- Yung Adisz