Boofpack

Lyrics
[Intro: yung adisz] Ej wow, gang, gang, gang [Refren: yung adisz] Boofpack ej czuje sie jak w tokyo (tokyo) Backwood długi jak pinokio Hot box nie otwieram okno, ej Czas mi leci tak wolno Ej adisz, czemu tyle palisz Na języku xanax w kubku vanish (okej, okej) Ej adisz, czemu tyle palisz (czemu?) Na języku xanax w kubku vanish (okej, okej) Tokyo (gang, gang) [Zwrotka: yung nike] Kim jest nike i czemu tyle pali Dobre zioło, pakiet sztuki Salvadore Dali Fioletowy napój, wszystko nagle znika vanish Mam czerwony laser w oczach, strzelam promieniami Kim jest nike i czemu tyle pali Dobre zioło, pakiet sztuki Salvadore Dali Fioletowy napój, wszystko nagle znika vanish Mam czerwony laser w oczach, strzelam promieniami Niе jestem w Australii, wszystko chce mniе zabić Wrogów trzymam krótko, albo pod kołami JDM fury na kabatach, luźne ursynowskie Tokyo Adisz kurwa nic nie widzę, proszę otwórz okno [Refren: yung adisz] Boofpack, ej czuje sie jak w Tokyo (Tokyo) Backwood długi jak pinokio Hot box nie otwieram okno, ej Czas mi leci tak wolno Ej adisz, czemu tyle palisz Na języku xanax w kubku vanish (okej, okej) Ej adisz, czemu tyle palisz (czemu?) Na języku xanax w kubku vanish (okej, okej)
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...
Credits
- Writers
- Yung Nike
- Yung Adisz