CZEMU NIE ŚPISZ?

Album cover art for "CZEMU NIE ŚPISZ?" by bambi

bambi - Rap, Hip-Hop

CZEMU NIE ŚPISZ?

11.7K Plays

Duration: 2:52

View ArtistView Album

Lyrics

Language:

[Refren] Rzadko czuję dreszcze, daj mi więcej Znowu pytasz w środku nocy czemu nie śpię I odbijam Ci się w oczach coraz częściej Kiedy przyznasz, że to przy mnie jest Ci lepiej? Rzadko czuję dreszcze, daj mi więcej Znowu pytasz w środku nocy czemu nie śpię I odbijam Ci się w oczach coraz częściej Kiedy przyznasz, że to przy mnie jest Ci le-le-le-le-piej? [Zwrotka 1] I'm still so high, don't kill the vibe Oni widzą, że Cię kręci Mój śmiech słodki jak candy (Hahaha) Zmieniamy kraj, nie widzą nas, a nadal ten sam I'm stressing, make me crazy [Przedrefren] Jedna sekunda trwa z Tobą wiecznie Zaraz zniknę, otwieraj drugą butеlkę Nie myśl co będzie, przeciеż tu jestem A gdy ucieknę, dogonisz mnie swoim Benz-Benz-Benz-Benzem [Refren] Rzadko czuję dreszcze, daj mi więcej Znowu pytasz w środku nocy czemu nie śpię I odbijam Ci się w oczach coraz częściej Kiedy przyznasz, że to przy mnie jest Ci le-e-e-e— Rzadko czuję dreszcze, daj mi więcej Znowu pytasz w środku nocy czemu nie śpię I odbijam Ci się w oczach coraz częściej Kiedy przyznasz, że to przy mnie jest Ci le-e-e-e— [Zwrotka 2] Za chwilę nad ranem, czy za parę dni Zostaniemy razem i będzie jak dziś Parę szybkich łyków, nie mówisz mi "stop" Mówisz mi: "zostań, noc jeszcze młoda" Jesteśmy w tym razem, jak dwie krople wody Nie łap mnie za rękę, bo mamy powody Bije mi serce jak hity na OLiS Bije mi serce, gdy widzę, że dzwonisz [Przedrefren] Jedna sekunda trwa z Tobą wiecznie Zaraz zniknę, otwieraj drugą butelkę Nie myśl co będzie, przecież tu jestem A gdy ucieknę, dogonisz mnie swoim Benz-Be-Be-Benzem [Refren] Rzadko czuję dreszcze, daj mi więcej Znowu pytasz w środku nocy czemu nie śpię I odbijam Ci się w oczach coraz częściej Kiedy przyznasz, że to przy mnie jest Ci le-e-e-e— Rzadko czuję dreszcze, daj mi więcej Znowu pytasz w środku nocy czemu nie śpię I odbijam Ci się w oczach coraz częściej Kiedy przyznasz, że to przy mnie jest Ci le-e-e-e— [Przerwa instrumentalna] [Outro] Rzadko czuję dreszcze, daj mi więcej Znowu pytasz w środku nocy czemu nie śpię I odbijam Ci się w oczach coraz częściej Kiedy przyznasz, że to przy mnie jest Ci lepiej?

Rate this song

Rate this song

0/5.0 - 0 Ratings

5
0.0% (0)
4
0.0% (0)
3
0.0% (0)
2
0.0% (0)
1
0.0% (0)

Loading comments...

Credits

Writers
  • bambi