DZISIAJ

Album cover art for "DZISIAJ" by Duszyn

Duszyn - Rap, Hip-Hop

DZISIAJ

0 Plays

Duration: 3:11

View ArtistView Album

Lyrics

Language:

[Przedrefren] Robię rap, 10 lat Wrócę z tarczą lub na tarczy Hejterzy warczą, warczeć umie każdy Zapraszam w moich butach do przechadzki Odkładam stack Wrócę z tarczą lub na tarczy Próbować warto, nie tracę okazji Powiem sobie opłacało się walczyć [Zwrotka 1] 2k14 zacząłem (Yeah), pierwsza styczność z mikrofonem Zrobiłem track i brzmiał (Yeah) jak nagrywany telefonem Posłem to do przodu ze starszym ziomem Zawiązało się koło purpurowe Dla mnie rap był jak stuff, bo jeszcze nie raczyłem się tym ziołem (Nie) Miałem koncerty, pisałem tracki (Ta), fortuna toczyła się kołem Muzyka dojrzewała razem ze mną, więc musiałem wybrać sobie inną drogę Minął jakiś czas, poznałem się wtedy z Żabsonem (Yeah) Poznał [?] ([?]), uwierzyłеm kurwa w ten projekt (Yeah) Z braćmi zarobiłеm pierwszą mamonę Wyszło nam bokiem to polski ich troje Co do tego jak się skończyła sprawa do dziś zdania są mordeczko podzielone Z braćmi się kocham do dziś (Yeah), a teraz dbam [?] solowe Z braćmi może będzie ta płyta, teraz można mordeczko robić swoje [Refren] Dzisiaj sam niosę pochodnie (Hej, hej, hej) Musiałem podciągnąć spodnie, zapierdalam po forsę (Hej, hej, hej, hej) Dzisiaj spłuka mnie jak deszcz po rynnie (Jak?) Czuję się jak bym grał w filmie, wszystko ma być perfekcyjnie Dzisiaj sam niosę pochodnie (Hej, hej, hej) Musiałem podciągnąć spodnie, zapierdalam po forsę (Hej, hej, hej, hej) Dzisiaj spłuka mnie jak deszcz po rynnie (Jak?) Czuję się jak bym grał w filmie, wszystko ma być perfekcyjnie [Porefren] Robię rap, 10 lat (Hej) Wrócę z tarczą lub na tarczy Hejterzy warczą, warczeć umie każdy Zapraszam w moich butach do przechadzki Odkładam stack Wrócę z tarczą lub na tarczy Próbować warto, nie tracę okazji Powiem sobie opłacało się walczyć [Zwrotka 2] Muszę być liderem w tym naprawdę Rzuciłem wszystko by dogrzać rap grę Skończyłem prawo, szanuje naukę Nie podpisze nic chujowego przynajmniej Co się gapisz jak szpak najebany? Ja mam wyjebane na kruczki prawne Nikt mi nic nie dał, sam se ogarnę [Pech?] własny jak bym miał [?] farmę [Przedrefren] Robię rap, 10 lat Wrócę z tarczą lub na tarczy Hejterzy warczą, warczeć umie każdy Zapraszam w moich butach do przechadzki Odkładam stack Wrócę z tarczą lub na tarczy Próbować warto, nie tracę okazji Powiem sobie opłacało się walczyć [Refren] Dzisiaj sam niosę pochodnie (Hej, hej, hej) Musiałem podciągnąć spodnie, zapierdalam po forsę (Hej, hej, hej, hej) Dzisiaj spłuka mnie jak deszcz po rynnie (Jak?) Czuję się jak bym grał w filmie, wszystko ma być perfekcyjnie Dzisiaj sam niosę pochodnie (Hej, hej, hej) Musiałem podciągnąć spodnie, zapierdalam po forsę (Hej, hej, hej, hej) Dzisiaj spłuka mnie jak deszcz po rynnie (Jak?) Czuję się jak bym grał w filmie, wszystko ma być perfekcyjnie

Rate this song

Rate this song

0/5.0 - 0 Ratings

5
0.0% (0)
4
0.0% (0)
3
0.0% (0)
2
0.0% (0)
1
0.0% (0)

Loading comments...

Credits

Writers
  • Duszyn