Tu smo đe smo

Lyrics
[Tekst pjesme "Tu smo đe smo"] [Strofa 1: Noyz] Svašta radi mašta, budućnost sebi kreiram Tu sam đe sam, na sto kesa, s Dedom kurcu sviram Dan isti, mati sve mislim, neđe bi da emigriram Još me pitaš kad me vidiš, zašto sam deprimiran Treba ovo, treba ono, sve se svodi na treba Treba, ali nikad ništa konkretno da mi pa'ne s neba Volio bi' obić' klubove, ulice Beograda, Zagreba Ljubljane, Amsterdama, Londona, Tokia tako mi leba Pa sjeban, keš trebam, do novoga idem stopom Komadi dime, pišem rime, hranim dušu hip-hopom Je l' to do mene? Možda nemam dovoljno ambicije Ili do cijele situacijе i u njoj moje pozicije 'Oću li cijeli život sa dva džointa bjеžat' od policije Imat' loše intuicije kad mi nestane municije [Se gurat napred?] za pun Passat, pa makar i dva'es' na sat Od pita bježim, ne reži, nareži mi boga t' tu prasad [Strofa 2: Dedduh] Tu smo đe smo, đe smo - tu smo i ja bi` štošta više Neđe bi` volio ić` đe se mnogo lakše diše Ođe mi svašta pada na um pa se vers sam piše Ja bi` u zemlju lala đe se vazda ima sprava mala Kako ću ja u Evropu kad SCG ne može bane Čekat' bez karte bus što piči, pa da ako stane Ako ne stane čekaću drugi, treći, peti pa deseti Valjda bude neko dobar, pošten, pa me primjeti Što je, tu je, tu smo đe smo, sranje Stanje vazda bjedno, pa mi treba ovo-ono Prvo, drugo, ja nemam ni jedno I komšija pošô za Italiju, snašô se Ja ođe pijem, molim, milo mi je Pa komentarišem - ko umije, umije Putovanje, raznih sranja probanje Sve mi to u mislima, pa mi malo kad ima banje [Prelaz: Rhino] Stari, ni tamo te raširenih ruku niko ne čeka [Strofa 3: Noyz] Znam ja to, jasno mi je al` isto neka, neka S tom pričom jer ako ništa tamo se lakše kinta šteka I kad ti krene krenulo je, nema prepreka A ođe da rabotaš s fakultetom za dvjesta eura Pa jedan dan shvatiš da davno prošla je ura Da nešto činiš, da bjeziš, karijera da se gura Pa si postô pjandura i trudna ti je cura I đe si, tu si i šta je tu je, nema micanja Život pun stresa, fali keša, džabe cimanja Kriza identiteta i ta ostala sranja Nisi imô muda, zato ti sad nije banja [Strofa 4: Dedduh] Tu smo đe smo, jesmo li, jesmo Pa da ne opsujem, ne mogu mrdnut' ni lijevo ni desno Kol`ko vidim i čujem ,što je tu je Sad moram s tuđom pjesmom da živim Kako mi diriguju pa sam počô kô bedem da sivim Eh, đe ja živim, a htio sam svašta nešto probat' Ođe nemam vidik od brda i nema se što rabotat` Znam drugove što više ne znaju pričat` našim Nije važno, ostaću, ma da ne bude gore se plašim Kriza pa kriza, repriza Å¡to sve nisam pasao Da sam rođen na zapadu za tu riječ ne bi ni znao Kako se sjebem kad gledam TV, pa uporedim standarde Nosim patike tri godine jer nemam nikakve zarade Å to me Boka zapade ,Å¡to nije s druge strane Jadrana Što se vazda moram mirit' s tu sam đe sam, jadan ja A tačno je da se nadam pa se tješim i vjerujem I tačno je da od jake želje možda pretjerujem Kad za moj optimizam nema mjesta od rive do utvrde Jebeš mu mater, odustat` i slušat' vlasti kako prde
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...
Credits
- Writers
- Noyz (MNE)
- Dedduh