Rođen srećan

Lyrics
[Tekst pjesme "Rođen srećan"] Ref. njima dugujemo sve jer sada živimo bajke Nekad je loše , nekada san je Al ova sreca nikad neæe da stane Bitne su stvari male Veruj mi , nema Å¡ale Srecno dete , male stvari su važne Tu su ekipe , planine i plaže I takve su nas rodile majke Njima dugujemo sve jer sada živimo bajke Nekad je loše , nekada san je Al ova sreæa nikad neæе da stane Bitne su stvari male Vеruj mi , nema šale (wikluh sky) : Sreæan kad idem kroz hud, kad pijem svoj rum Pijem pivo ko lud , roðen srecan Kad zaboravim nju , njenu glupu svu pricu tu Roðen srecan ... Ref (deda) : Roðen pod sreænom zvijezdom , jer imam sve ??? da sve ostvarim sne Ne treba mi zato da provalim sve Ni da se Å¡utkam nekom ko je Å¡ef Cuješ li srecan sam kad god cujem rep Kad na bit Å¡ta napravim odma" puknem vers To stanje duha ne mjenjam za pun džep Poenta je bit sreæan , da ti život bude lijep Baš oðe ðe su krš i draca ??? Ðe samo sreæan pažnju na to ne obraca Å ansa svaka je manja i kraca Sreæan sam kad se dobro dobrim vraca Volim bit na pontu dok je bonaca I pišat" sa ponte kad se isprazni flaša Vozit kola donjim putem na vrh gasa Pojacat do daske s malo više basa (noyz) : Nisam skroman imam sve Å¡to mi treba Mjesto ispod sunca , komad vedrog neba Curu koju volim , s njom se volim jebat" Imam svoje pare pa se ne moram grebat" Imam svoj grad , moj grad more ima Tu je ekipa , tu fristaljat" s njima Živa rima , sve kulja od dima Roðen sam srecan , totalna milina Imam prave drugove što kad treba ðe pomoc" Bilo da je podne ili ponoæ Na vrh gasa uz more slušamo hip-hop Jebem ti "iljade , što je lijep život Reci mi Å¡ta je bolje od toga , jer ne znam Sreæa me vazda prati , to sam svjestan Naš"o suštinu jer nisam blesav Da se ne zezam - moj je život fešta Ref (rhino) : Roðen gdje sam , ne znam jel to sreæa Grle me anðeli , keša puna vreæa Podignut u idili , niðe balkanskoga smeæa Najveæi je problem je kad se budim ??? Život je težak , idem u lad ležat" Ne moram mnogo da se cimam , imam veza S prirodom sam potpuna sinteza Plaža , roštilja , riba i friteza Volim kad vidim na licima ljudi smiješak Propagirat" mir ko djeca cvijeæa Volite se ljudi , to je sve Å¡to nam treba Kad imaš dovoljno ljubavi , ima svega Volim curice i one vole mene Volim u rizle stavit hedove zelene ??? ??? da klija sjeme Uživam u životu , ja nemam nikakve probleme (labia) : Od kad sam roðena prati me fortuna Jer moj grad je grad od feštaðuna Tu na obali mora kraj kotorskih kantuna Nikad tužna , lijepih emocija puna Mir, mir ,mir , niko nije kriv Takvim stilom volim da živim Prave vrijenosti usadili mi moji Loše od dobroga znam da izdvojim Blag temperament i vedar pogled na svijet S eura 5 ili 1035 Bilo da æu vani ili doma sjeðet" Ne da mi je život lijep , nego prelijep I svi ljudi dobre volje ko ja Djelim srecu sa vama bez ikakvih problema Pa zajedno onda ko svako sretno dijete Krecemo u novi dan , u nove pobijede Ref
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...
Credits
- Writers
- Dedduh
- Noyz (MNE)
- Sky Wikluh