Pješke polako

Album cover art for "Pješke polako" by Who See & Labia (MNE) & DJ Uce

Who See & Labia (MNE) & DJ Uce - Rap, Crnogorski Rap

Pješke polako

2 Plays

View Album

Lyrics

Language:

[Tekst pjesme "Pješke polako"] [Intro: Dedduh ] Ja idem pješke Svaki dan pješke Meštre [Strofa 1: Dedduh ] Idem pješke sve češće pa stopiram Biće lijep dan do kraja prognoziram Sreća je pa ne pada Niko neće da mi stane Nervozno odbrojavam minute k'o dane Stade jedan, ulazim Na neke cigare mu gazim On gas gazi Muzika mu sranje prevazilazi Pa me pita odakle sam Čime se bavim i đe ću Mislim se što reć mu Odavde sam, rime pišem i često stopiram K'o i većina zaključuje da kurcu sviram Nasmijaću se, ma čuću i znaću sve o njemu Ima dobro auto, pos'o,đecu i ženu Evo on baš tu živi, pokazuje mi kuću Hvala puno nastavljam dalje i ja tu ću Imam još komad pješke, zaustavljam neke meštre Kažu neće, kakvo smeće, pa se dalje krećem Gmižem ali polako stižem đe sam krenuo Stopom po ko zna koji put turu obrnuo Opet iste priče Bog zna nisam ništa novo čuo Od smorenih vozača ovaj je kola cuknuo Troškove mi predočava Pucaju mi kurac i glava Da mi je jadnom stić' Kad sam već morao ić' Busom bi brže Samo mi žao dat' pare Mo'š mi ođe stat' Pa ću prečicom put pasat' Kad pogledam na sat Slabo kad kasnim Stig'o sam na pos'o Dosta prije nego vlasnik Nista, spržiću cigare I opet sačekat' početak rabote I opet se cimat' stopom jebote Doć' doma, koma, u komad na spavanje Śutra opet napet, na stop razapet, jebanje Sve je to moj dobri kurcu sviranje Je si l' zapamtio, kurcu sviranje [Refren: Dedduh] Idem pješke polako Idem pješke polako Idem pješke polako Idem pješke polako Idem pješke polako Idem pješke polako Idem pješke polako Idem pješke polako [Strofa 2: Noyz] Četvrtak popodne u Kotor idem put stopa Do Podgorice noćas finalna granica hip-hopa Staje neko, rek'o do Podgorice k'o iz topa Jebiga stari, ja ti skrećem tu odma' Ništa onda sačekaću da ako mi ko stane Nije preša, idem pješke polako natenane Nije preša kad tad će neko stat' Da ako se sažale kad vide da pati bat Do tad stopirat', face slagat' da se sažale Neke male odma' ispred mene stale Bale za fancy kolima Bilo kakav prevoz volim ja I kad je lik smorina Kad su kola stara I kad vrućina smara Banja, banja totalna Jer se vozim bez para Kad su kola stara I kad vrućina smara Meni je totalna banja Jer se vozim bez para [Strofa 3: Noyz] Ne śećam se kako je bilo za vrijeme SFR Jugoslavije Ali znam da su na stop više stajali ranije Jednako poslanik i prodavac boranije Auta kockaste limarije, niđe automanije Ranije su bile hipi pičke Å to vole pojest' acid-e Ne boje se side Svuđe stopom se ide I te iste pičke sad neće da stanu Ne vole omladinu što puši marihuanu Neki stoperi śutra na istom mjestu osvanu Bolje po malo pješke, evo mi tetke, stani danu Stani danu, stani danu Stani Tetka se žali, para fali potvrđujem fali, fali Vladu pljuje, primjećuje da su bez para ostali Ovi Å¡to su imali bez toga su ostali Ovi Å¡to nisu imali sad su mudo postali Batali tetka, nemoj oko toga da se nerviraš Pričam joj da snimam album, pita me šta sviraš Pričam joj o hip-hopu, ona se pravi da kapira Zbori sve je to lijepo, samo nemoj počet' da se drogiraš E, ođe mi stani, motor se čuje strašno čudno Gase se kola pita bili me malo gurnuo Pomog'o tetki oko kola, put druge strane obrnuo Idem pješke polako, nemam puno, nemam puno [Refren: Dedduh] Idem pješke polako Idem pješke polako Idem pješke polako Idem pješke polako Idem pješke polako Idem pješke polako Idem pješke polako Idem pješke polako

Rate this song

Rate this song

0/5.0 - 0 Ratings

5
0.0% (0)
4
0.0% (0)
3
0.0% (0)
2
0.0% (0)
1
0.0% (0)

Loading comments...

Credits

Writers
  • Noyz (MNE)
  • Dedduh