Nemam ti kad

Lyrics
[Tekst pjesme "Nemam ti kad"] [Verse1: Noyz] Nemam ti kad ko nekad samo stojat i čekat Prošlo je, ma i neka, svo to pišanje uz vjetar Sad ti više ne radim samo da od gladi ne krepam Nekad nikne Å¡to sadim, a nekad masu procvjeta Nemam kad da sam sjeban, bespomoćno da gledam Život kurva je jedna, treba je uredno jebat Nemam ti kad, tebra, nemam, tako mi svega Zato se maknem na jedan đe vidim da nenma leba Potreban mi je predah što mnogih stvari se tiče Za sve to vremena treba, a ja sam isp´o iz priče Svoju rabotu ćeram, a godine samo piče Nisam naviko na nerad, pravimo nešto od ničeg Nemam kad se žderat zato što sat odmiče Nego zapnem ko vepar, sve klizne ko iz pičke Gubit vrijeme je šteta, kad prođe -- nikad više Nemam ti, bate, kad sad pa ćemo se viđet [Chrous] Nemam ti kad x3, nemam kad x2 [Verse2: Dedduh] Da tamanimo gajbe, osvićemo po pontama Raspadamo preko dana, a uveče isponova Da kasapimo Trebjesu od sumraka do sunovrata Da smetamo komšijama dok ne dođe murija nam Ko nekad nemam ti kad s komadom ležat u lad Besposlen ladit muda i svaku noć u grad Na after sa ekipom vazda kod nekog u stan Da jedemo frižider dok bucamo fudbal Nemam ti kad nemoj me ništa pitat Potrošio sam masu vremena tad pa ga nemam sad Svaki sekund mi je bitan da ne ispa´nem iz ritma Jer inkasiram samo ako rintam Nemam ti kad nemoj mi Å¡to zamjerit, kad te molim Žurim, jer vazda kad kasnim se smorim Bio sam svirač kurcu pa moram da se borim Umaram i znojim, nemam ti kad, sorry [Chrous] Nemam ti kad x3, nemam kad x2
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...
Credits
- Writers
- Noyz (MNE)
- Dedduh