Ljubav na daljinu

Album cover art for "Ljubav na daljinu" by Who See

Who See - Rap, Crnogorski Rap

Ljubav na daljinu

2 Plays

View ArtistView Album

Lyrics

[Tekst pjesme "Ljubav na daljinu"] [Uvod] Who See - Ljubav Na Daljinu [Strofa 1: Dedduh, Nadica PKS] Sijevaju butine, sunce u glavu lupi me Ne znam đe se iskečit', na mir pivo popit` Ispod Murve štek, male neke na dušek Ja šmek, one šmek, but kô biftek Gledam, ne trepćem, jedna se nameće Pita đe će nać` kantu za smeće , stao ukočen O'kle vi ođe?, Na leto baš je vrelo, stavi mi mleko na telo `Oću, no što ću, dobro je namazô ja Deda znanje zna, kurčinjam se ono ja Vidim ja tu ljubav preko žice Dok mi njena drugarica opasno ide na živce Đe da sklonim kozu?, utrpaću je Noyzu 'Alo Noyz, kod Murve imam neke dame Tu pored mene ima jedna i za tebe Pričam joj o tebi, oće da se, aj brzo [Prelaz: Noyz] Prošlo je po godine, u zagrijanoj sobi Sjećam se te žene , nabrekle uspomene Yeah bejbe, cmok cmok [Strofa 2: Noyz] Voljena moja, dal` još uvjek voliš Znoja Ili te iza sedam gora prči lik znojav? Volim te iako si rekla - gledaj posla svoja Ono naše drvo raste, stavio sam gnjoja Jedva čekam kad ćeš doć` , sanjam te svaku noć Noćas mi se ne spava, a prošla je ponoć Uvjek se sjetim rado dana onoga Kad smo zajedno pušili, ono, to je bila droga Sjećam se kako si sisala poslije toga Nabio sam ti glavu , rekla si vidi ovoga Zlato, izvini za to, nisam htio Zlato, dobro znaš to, pjan sam bio Kad dođeš pustiću ti pjesmu od mene i Dede Ne znam zašto misliš da je on htio da te jebe Stalno mislim na tebe, šta li tamo činiš Zašto se ne javljaš, pa nije valjda finiš? [Refren: Noyz] Ljubav na daljinu mora da upali, hej Pisaću ti pisma, slaću ti e-mail Poslaću ti pjesme, ti pritiskaj plej Zvaću te svaki dan, je li to okej? [Strofa 3: Noyz] Jes da smo daleko, ali kao Å¡to ti rekoh Volim samo tebe i voljeću te vječno Ako imas nekog, vene bi iśekô Śutra nam je šest mjeseci, neka je sa srećom Hranim dušu našom pjesmom od repera Juice-a Ti si meni navika pa sam kao usran Tužan sam bio dok si mahala iz busa Vrati mi se bejbi, ja i dalje tu sam [Refren: Noyz] Ljubav na daljinu mora da upali, hej Pisaću ti pisma, slaću ti e-mail Poslaću ti pjesme, ti pritiskaj plej Zvaću te svaki dan, je li to okej?

Rate this song

Rate this song

0/5.0 - 0 Ratings

5
0.0% (0)
4
0.0% (0)
3
0.0% (0)
2
0.0% (0)
1
0.0% (0)

Loading comments...

Credits

Writers
  • Noyz (MNE)
  • Dedduh