Bokeška brigada

Lyrics
[Tekst pjesme "Bokeška brigada" ft. Labia] [Uvod] Cijela Boka Meštar fristajl, vidi ga Meštar fristajl Rajm buk nakrcaj Ti samo reči da se roka [Strofa 1: Dedduh] Rajm buk nakrcaj, piči, piči, ne staj Po redu fristajl, četiri takta pa predaj Graj, graj, prozivaj i zajebaj Reprezenting bokeški kraj, prd i laj Å kaljari, Kamp, Savina Sabija ne spiva zbog ispijanja piva, istina živa Tri MC-a Å¡to vole se na bedem pet`, piva paket, u plejer rep Veranda bit izbači svako po vers, za nju zakači Svako po vers bači - gospođica Labia Noyz i Deda za dan jedan, za sedam hitova pegla Sad verglam spravu, pokvasi je, reci "E" Za Rakite, Sveti Stasije, Dobrota, Muo, Prčanj, KSV Za sve ponte đe su pivopije, đe sе pivo pije [Strofa 2: Labia] Vazda kroz prste hedovе provaljat' Vazda sa Boka crew ja nazdravljat' Rakija, pivo, flopova puna pepeljara MC-jevi Å¡to su od Savine pa do Å kaljara Da valja će vazda bačit' svaku rimu Zajebani smo jer imamo zajebanu klimu Kad sunce prži na lice je vazda smiješak Kad jugo dere smiješak mačku o rep ovješat' Svaki MC je za po bitu buca preša' Tako da skoro nikad se ne prestaje fešat` Još malo ćemo je preuzet, biće suverena Boka Rokaće se rep i samo rep će da se roka [Strofa 3: Noyz] Uz bevandu na Verandu, koma, Å¡inut' pa za minut Eto versa kesa se po malo prazni Kamp gori vani, vreli dani isto ko i lani [?] svaki dan kô praznik Malo krša, malo mora, to ti je Crna Gora Ima banje ima smora, ali živjet` se mora Ne volim da je sivo, farbam zidove Kotora Ako nećeš laganeze, na ti tvrdokora Bokeška brigada , gruva bit Veranda Rima ima kô skalina iz moga grada Pucaju okolo kô bombe preko Bagdada I banja mi pada, da-da-da Meštar fristajl, a meštar zidova i piture Lakovi u torbu zveckaju u kasne ure Vrijeme taman, ajmo sad, nema kiše ni bure Moj grad, moji zidovi, stražari nas ne jure Burek na ler, pekar ne da, svađa se Uvijek maler, se na kraj preda, da nam sve Ajmo dalje, muriji se jebe za nas sve Malo tako, kad se pada, pada se Nadam se da se murija neće pojavljivat' Neće ni da Bog, nemoj je prizivat' Sa sprejem kô sa mikrofonom volim kurcu svirat` Ne moram ti pričat', sam ćeš ukapirat`
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...
Credits
- Writers
- Noyz (MNE)
- Dedduh