Ajte kući

Album cover art for "Ajte kući" by Who See & Labia (MNE)

Who See & Labia (MNE) - Rap, Crna Gora

Ajte kući

0 Plays

View Album

Lyrics

Language:

[Tekst pjesme "Ajte kući"] Noyz Volim kad mi dodju gosti malo kad mi to zasmeta Nego nocas mi je upala cjela bolumenta Zvoni fiksni komsija mi vice da prosetam S pojacanom muikom u vrijeme kucnog reda Nepoznate face mi po stanu bauljaju Locu dime ganju cerekaju se i graju Preteski postaju doc do rjeci ne daju Dzabe ljepo molim da se malo utisaju Kako ide vrijeme stvari izmicu kontroli Jer pjani ljudi nekad budu potpuni mentoli Dzabe opominjem dzabe ja sad ista zborim Vala drugi put ovonecu da dozvolim Od krsa i loma vata muka u stomak A u kupatilo kao da je zivjela dzora Bolje sve u korjen da sam to sasjeko odma Eno vrata su tamo pomalo ate put doma Labia Svakog gosta, tri dana dosta Poslje žurke stan mi posran Ko osta živ, osta No svi mrtvi jer nije bilo posta I pijem osta, i pijem rasol I gonim sve da idu do kuma krasnog Jer imam zatvor,a neko je povra'ćo I u wc zaspo, pa moram ga mać o o No se ne mrda al se mršti i nervira Nabost ću ga u glavu tako mi piva Kako ste fini bili dok niste popili A onda popiti, na glavu se popeli Pepela po podu, čaša ispod stola Što ne pođoh u grad No sam vas zvala doma Ima li ko tu dobar, ili su svi koma?! A nema niko dobar, riljaju kao stoka Od oka vidim Stan izdemoliran Nadam se da murija noćas ne patrolira Koliko se sjećam ,zvala sam vas 7 Okle vas 50 sad, pojma nemam Smrdi sve i zagušljivo je Pod noge mi se lijepi Isprosipan tepih Malim prstom O ćošak klepih, pih Dedduh Jedna soba mi je zaključana ima ura Dnevna puna ljudi ne mogu se unutra ugurat Kupatilo toči voda viče momak plače cura Ko su svi ovi ljudi koji kurac Frižider je prazan bio je skoro punan Ispod šanka mi se našla iskorišćena guma Vesela ekipa popijen Prvijenac i Kruna Vidim jedan mali ima komad iza uva Muzika i posle ponoći gruva izuva Debeli je gladan mrvi kruva suva Jebote okle mi u kuću džukela puna buva Bar se vutra ne osjeća jer vanka bura duva Niko od komšija još ne spava svi su budni Pazi čuvaj palim svjetlo čupam zvučnik I ti DJ nemoj mi se ništa kurčit Pakuj ta govna svi pomalo ajte kući

Rate this song

Rate this song

0/5.0 - 0 Ratings

5
0.0% (0)
4
0.0% (0)
3
0.0% (0)
2
0.0% (0)
1
0.0% (0)

Loading comments...

Credits

Writers
  • Noyz (MNE)
  • Labia La Fuerza
  • Dedduh