Czuję się lepiej

Album cover art for "Czuję się lepiej" by Warszafski Deszcz

Warszafski Deszcz - Rap, Polski Rap

Czuję się lepiej

2 Plays

View ArtistView Album

Lyrics

Language:

Czuje się lepiej jak jest ładna pogoda W te dni letnie czuje się świetnie bo jest pięknie Wiesz? Czuje się lepiej jak świeci słońce Bo lepiej klepie wszędzie w Polsce Czas letni przestawiamy zegarki Znowu czuje się lepiej jak świeci mi na barki To ten skwar z nieba, zamiast deszczu leje Znów jest ładna pogoda i siarczyście grzeje Upał jest teraz i pełen relaks W-wa temperatury nabiera Nakrywa mury i żar kapie z nieba I żal siedzieć w chacie, w tym klimacie Krótkie gacie i koszul zwiewny Na ulicach na wpół rozebrane królewny Klimat senny raczej, stan odmienny - lato Słupek rtęci znów przekracza poziom chęci Nie siedź w chałupie, pyknij w zośkę pod klubem Miasto łapie temperaturę Jak nie przedobrze, to przenajlepiej W końcu na słońcu lepiej klepie Czuje się lepiej jak jest ładna pogoda W te dni letnie czuje się świetnie bo jest pięknie Wiesz? Czuje się lepiej jak świeci słońce Bo lepiej klepie wszędzie w Polsce Ranczo w Mielnie, tam tańczą codziennie Jedziesz tam to pewne, załatw to z pańcią Przekaż małżonce, ucałuj ją w rączkę Pozdrów ją bardzo i jedziemy na koncert Maksymalny z luzów, gorąc bije z miasta Szukam cienia, chłodu, by wytrzymać - masakra Piekło na ziemi, czas ugasić pożar Dzisiaj wszystkie drogi na ziemi prowadzą w stronę morza Lato '97 dobrze pamiętam. Jak nie ta to następna, '09 sorry Zaludniają się miejskie centra W takie lato nikt nie chce w domu siedzieć Na leżakach spalanie, lepiej wchodzi drin zimny Leżakowanie i ten stan bezsilny. To jest stan wakacyjny Pobyczyć się na plaży, ciągle praży W tym okresie jestem nieczynny Czuje się lepiej jak jest ładna pogoda W te dni letnie czuje się świetnie bo jest pięknie Wiesz? Czuje się lepiej jak świeci słońce Bo lepiej klepie wszędzie w Polsce Spaleni słońcem i spalone japy Od promieni. Bałtyk, regaty i nic poza tym Już podpici i podkręceni na dobry wieczór Z gorącą noc, zimna wódka z odsieczą Chłodzi mnie z dyszy – to Klima, capisci? Ten klimat. Dziewczyny chodzą prawie w niczym My po kurortach rozbijamy się w szortach I generalnie wszystko nam tu wisi Nadchodzą w bikini dziewczyny to nie zwidy Niosą driny dla ekipy z baru Każdy zdążył już wypić, suszy z nadmiaru skwaru Widnokrąg rozmyty i weź tu teraz czaruj Lato, słońce sztuki gorące. Towar i zimny browar w Biedronce No mowa. Ja ha ha. Dzwonie po Stacha No to w zdzwońce. A ty zachacz po kapsztońce Czuje się lepiej jak jest ładna pogoda W te dni letnie czuje się świetnie bo jest pięknie Wiesz? Czuje się lepiej jak świeci słońce Bo lepiej klepie wszędzie w Polsce

Rate this song

Rate this song

0/5.0 - 0 Ratings

5
0.0% (0)
4
0.0% (0)
3
0.0% (0)
2
0.0% (0)
1
0.0% (0)

Loading comments...

Credits

Writers
  • Tede
  • Numer Raz