Boso

Lyrics
[Intro: HVZX & Wac Toja] A każdy krok zostawia ślad Zrywam jabłka w edenie Ty może skuś się Niektórych ran nie leczy czas Zanim spadną na ziemię potrzeb i ustępstw [Refren: Wac Toja] Widzę oczy,twarze,duszę a nie tłum nie Ja to czuję Ty to czujesz Ty to czuj weź Wszędzie dobrze jest,ale nigdy nie tu nie Zaraz umrzesz żyj naprawdę choć minutkę Pójdę boso, ale czy też za mną pójdziesz Tu gdzie posąg to zastygły serca bródnej! Żyję nocą,żyję za dnia,czuję ulgę Moja prawda,Twoja prawda,wszystkie złudne [Zwrotka 1: Wac Toja] Palę i piszę ciągle,podróże i high w normie Muszę zapisać me życie dla pokoleń powolnie Płyta to album,fotka to klipy,tracki,zwrotka Jeden rozdział historia,dziele,rzucam po świecie Wszystko jest tak gorące,piękne,ekscytujące Chcę zwiedzić wszystkie wzorce,gdy koniec jest początkiem I wszystko tylko luźniej i mam do tego uśmiech Jak czujesz siebie włóż się,wypełnimy tę próżnię Ja też miałem pod górkę i wciąż idę na ucztę Ty dawaj ze mną ucz się i wszystko pierdol luźniej I wszystko tylko luźniej i wszystko tu i teraz Biorę kawałek nieba,lub całe wielkie nieba [Refren: Wac Toja] Widzę oczy,twarze,duszę a nie tłum nie Ja to czuję Ty to czujesz Ty to czuj weź Wszędzie dobrze jest,ale nigdy nie tu nie Zaraz umrzesz żyj naprawdę choć minutkę Pójdę boso,ale czy też za mną pójdziesz Tu gdzie posąg to zastygły serca bródne! Żyję nocą,żyję za dnia,czuję ulgę Moja prawda,Twoja prawda,wszystkie złudne [Zwrotka 2: Tony Yoru] Z każdą chwilą papier żółknie A ja razem z nim się kurczę Starając się zapisać parę zdań Tak bardzo chciałem w końcu przestać starać się Dopasowywać do świata który dusi mnie Teraz w szarości biel przebija gdzieś Mogę tam tylko biec,boso biec [Bridge: HVZX] Pójdę boso,wszędzie tam,gdzie nie mam nas Pójdę boso,to lepszy świat,niż mogłaś znać Pójdę boso,gdzie dusze jakby lżejsze jak Pójdę boso,boso... [Zwrotka 3: Wac Toja] Ona wpadła w sidła i w nich umrze Nie chcę krwi na kartkach pękniętych luster Mam metal na nadgarstkach ty odkuj mnie I zanim pójdę chciałbym powiedzieć,że... [Refren: Wac Toja] Widzę oczy,twarze,duszę a nie tłum nie Ja to czuję Ty to czujesz Ty to czuj weź Wszędzie dobrze jest,ale nigdy nie tu nie Zaraz umrzesz żyj naprawdę choć minutkę Pójdę boso,ale czy też za mną pójdziesz Tu gdzie posąg to zastygły serca bródne! Żyję nocą,żyję za dnia,czuję ulgę Moja prawda,Twoja prawda,wszystkie złudne
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...
Credits
- Writers
- HVZX
- Tony Yoru
- Wac Toja