А-ба-бап (A-Ba-Bap)

Lyrics
[Вступ] Добрий день, дорогеньки друзі Ось і вам нью альбом ВВ Що повертає нас від небувалого Прямує зорі наші скрізь і всюди З великого до малого Одже, смакуйте це та насолоджуйтеся 'Гуд тріп', як той казав Едіп Радійте та невідморожуйтеся [Куплет 1] Хай січе, січе повітря веломашина Швидко набираю швидкість - тисну педалі Далі [Приспів] А-ба-бап (Є-є) А-ба-бап (Є-є) А-ба-бап (Є-є) А-ба-бап (Є-є) [Куплет 2] Біля будівлі пронесуся, де моя краля Галя Я звернусь до цієї дами - ось моя рама Рама [Приспів] А-ба-бап (Є-є) А-ба-бап (Є-є) А-ба-бап (Є-є) А-ба-бап (Є-є) [Брідж] Р-р-р-р-р-р-р-р-р-р-ро-ро-ро-ро Є-є-є-є-є-є, є-є-є-є [Куплет 3] Буде вітер, вітер різать наші обличчя Будемо жити за законом вічного руху Міцно тримати руль, хей [Приспів] А-ба-бап (Є-є) А-ба-бап (Є-є) А-ба-бап (Є-є) А-ба-бап (Є-є) А-ба-бап (Є-є) А-ба-бап (Є-є) А-ба-бап (Є-є) А-ба-бап
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...