Za dużo

Album cover art for "Za dużo" by ​vkie

​vkie - Rap, Polska

Za dużo

1 Plays

Duration: 3:04

View ArtistView Album

Lyrics

Language:

[Refen] Serce bije szybko chyba zawał Znów wziąłem za dużo, no, a miałem nie przesadzać Przechodzę przez osiedle gdzie W6 robi scana Jak do mnie zagada - nie mam nic, proszę pana A ja robię z was durni, to był od początku zamiar A ja robię to w południe i nagrywam od rana Czemu słuchasz tych bez vibu? Dajesz się okłamać Do ludzi nie mam dystansu, przez to wybucha bania [Zwrotka 1] Narobiłem sobie lipy, wciąż nie schodzę z pizdy Siedzę z chłopakami i słuchamy Wiz Khalify Co dzień nowe spliffy, co dzień nowe spliffy Co dzień nowe spliffy, co dzień, co dzień Co dzień nowe, a jak wchodzi tłoczek to game over Nie wiem dlaczego to robię skoro jest mi z tym gorzej Skoro ty stoisz w miejscu to ja raczej nie mogę Skoro ty siedzisz na dupie to ja zabiorę koronę Ja nie jestem z tych chłopaków co ci wrzuca beezy flow Bo ja jestem busy gość, robię ruch, robię krok Jak jest tutaj nuda to się kurwa zwijam stąd Twoją bb zwijam w bok, mój ziom na klacie zwija coś [Refen] Serce bije szybko chyba zawał Znów wziąłem za dużo, no, a miałem nie przesadzać Przechodzę przez osiedle gdzie W6 robi scana Jak do mnie zagada - nie mam nic, proszę pana A ja robię z was durni, to był od początku zamiar A ja robię to w południe i nagrywam od rana Czemu słuchasz tych bez vibu? Dajesz się okłamać Do ludzi nie mam dystansu, przez to wybucha bania [Zwrotka 2] Musisz mieć dystans do głów Daj na luz bo te łby zrobią wszystko by cie ściągnąć na dół Kupie sobie nowy ciuch, taki szyty na krój I wymyślę nowy styl taki co będzie tylko mój Ty chyba żartujesz chamie Chcesz mi pomóc ogarnąć się jak ty nie ogarniasz bani Z ziomalem ogarniam paki, choć nie powinienem palić Nie trafię do paki, ja nie mogę zawieść mamy Skunem zwijam słabość, bo nie mogę jej pokazać wrogom W życiu było słabo, raczej ciągle wszędzie dla nas drogo Mówią, że są z tobą - powiedz jak ci pomogą Na serio pierdole ludzi, jestem vkie - kojarz logo [Refen] Serce bije szybko chyba zawał Znów wziąłem za dużo, no, a miałem nie przesadzać Przechodzę przez osiedle gdzie W6 robi scana Jak do mnie zagada - nie mam nic, proszę pana A ja robię z was durni, to był od początku zamiar A ja robię to w południe i nagrywam od rana Czemu słuchasz tych bez vibu? Dajesz się okłamać Do ludzi nie mam dystansu, przez to wybucha bania

Rate this song

Rate this song

0/5.0 - 0 Ratings

5
0.0% (0)
4
0.0% (0)
3
0.0% (0)
2
0.0% (0)
1
0.0% (0)

Loading comments...

Credits

Writers
  • vkie