Ostatni Krzyk Osiedla

Album cover art for "Ostatni Krzyk Osiedla" by ​vkie

​vkie - Rap, Polska

Ostatni Krzyk Osiedla

8.7K Plays

View ArtistView Album

Lyrics

[Refren] Jak było słabo jadłem Xan'y i paliłem skuna Jak było słabo, mała suko - nie było cię tutaj Nie powiem Ci, że kocham - bo nie umiem kochać, słuchaj Bo jestem egoistą, lepiej mi kurwa nie ufaj W tym mieście same zombie, no więc przejdę się po trupach ye Tu słuchać bomby, ye to moja grupa jest Tutaj slime a nie Tupac, idę się nastukać Muszę robić to tak często, bo ciężko żyje przy duchach się [Zwrotka 1] Patrze na nich, czemu każdy jest basic? Chciałbym wyjść na legal, ale wkurwia mnie mainstream Słyszałem tych typów, jak krzyczeli - potem zdechli U nas ciut inaczej, brzmi Ostatni Krzyk Osiedli Miałem być sober, to się okazało ciężkie Za dużo w głowie chce się po prostu czuć nieźle Już jestem pewien, że to nie jest moje miejsce Już jestem pewien, chce coś ugrać zanim zdechnę Nie lubię dołów, lubię latać wysoko Nie odpisałem jej i pyta - "co jest z tobą?" Dziwnie tu czuje się, uważaj kto jest z tobą Ziomal zbuntuje się kiedy podniesiesz poziom Krótka piłka gonie szansę, a nie czekam żeby przyszła Ciężko jest często ale Łukasz to nie pizda Trzymam się ledwo na nogach, gniew moja choroba Nigdy nie chciałem się wam kurwa podobać [Refren] Jak było słabo jadłem Xan'y i paliłem skuna Jak było słabo, mała suko - nie było cię tutaj Nie powiem Ci, że kocham - bo nie umiem kochać, słuchaj Bo jestem egoistą, lepiej mi kurwa nie ufaj W tym mieście same zombie, no więc przejdę się po trupach ye Tu słuchać bomby, ye to moja grupa jest Tutaj slime a nie Tupac, idę się nastukać Muszę robić to tak często, bo ciężko żyje przy duchach się [Zwrotka 2] Ile mogę wygrać, a ile mogę stracić? Straciłem już za dużo - pora zarobić dukacik Emocje we mnie duszą się, nie mogę nic poradzić Ciężko mi się siedzi z wami, już zawijam do chaty Zimno jest tutaj, chociaż lato jest nie zima Zawsze tu tak było, ale ciężko dziś wytrzymać Już nawet nie pierdole o tym, że to moja chwila Śmierć chyba blisko jest, czuje to w żyłach Mówiłem im, że jestem Rockstar - ale sprawa nie jest prosta Mówiłem Ci, że jesteś słodka - ale nie możesz tu zostać Yeah, za dużo stresu dziś, za mało luzu dziś Ja chudy szczyl ale styl jest tłusty Ona dużo mówi ale słów pustych Chciałbym Cię trzymać, ale muszę Cię puścić [Refren] Jak było słabo jadłem Xan'y i paliłem skuna Jak było słabo, mała suko - nie było cię tutaj Nie powiem Ci, że kocham - bo nie umiem kochać, słuchaj Bo jestem egoistą, lepiej mi kurwa nie ufaj W tym mieście same zombie, no więc przejdę się po trupach ye Tu słuchać bomby, ye to moja grupa jest Tutaj slime a nie Tupac, idę się nastukać Muszę robić to tak często, bo ciężko żyje przy duchach się

Rate this song

Rate this song

0/5.0 - 0 Ratings

5
0.0% (0)
4
0.0% (0)
3
0.0% (0)
2
0.0% (0)
1
0.0% (0)

Loading comments...

Credits

Writers
  • vkie