IDAHO

Album cover art for "IDAHO" by ​vkie

​vkie - Rap

IDAHO

0 Plays

View ArtistView Album

Lyrics

[Refren] My się dzisiaj wyłączymy, ląduję gdzieś w Idaho Całe życie kleję rymy, ty spróbuj mi zabrać to Nie ma tu ludzi bez winy, ale ona to straszna hoe Jak idziesz z nami, to idziesz na front Idę w miasto, idę na szpont Zawsze mnie tu szanowali za to Dawaj proszę mi dolary za to Wchodzi Łukasz no to mamy lato Styl gorący, te wersy się palą Robię tracki kiedy wstaję rano Robię tracki także po południu Będę na tym kiedyś trzepał siano Więc nie mogę chodzić pomalutku [Zwrotka] Poszły blety w ruch, a po nich wkurwia mnie ta sucz Walę bronx i palę susz, a potem czuję się jak duch To był wybór, a nie mus Chcę być sobą już na zawsze tu Mówią Łukasz weź to puść Ja siedzę w tym poważnie już Mam zapędy na szczyt, chcę być wielki jak byk No i nie chcę być jak wy, jakoś nie lubię tej gry Cały dzień krzyczę 24 nagrywam to 24 podbijam tam 24 kupuję bronx Costa na bicie SimCosta na bicie Vkie na bicie to vkie na hicie Wasze tracki to teksty na midzie Twój styl przedawniony, wrzuć go na Amigе My się nie zmierzymy, ty nie w mojеj lidze Biegam po linii i biegam na sprincie Będę spokojny kiedy stąd wyjdziesz Nie będę spokojny, dziś pokręcę zwijkę [Refren] My się dzisiaj wyłączymy, ląduję gdzieś w Idaho Całe życie kleję rymy, ty spróbuj mi zabrać to Nie ma tu ludzi bez winy, ale ona to straszna hoe Jak idziesz z nami, to idziesz na front Idę w miasto, idę na szpont Zawsze mnie tu szanowali za to Dawaj proszę mi dolary za to Wchodzi Łukasz no to mamy lato Styl gorący, te wersy się palą Robię tracki kiedy wstaję rano Robię tracki także po południu Będę na tym kiedyś trzepał siano Więc nie mogę chodzić pomalutku [Zwrotka] Za mną grupa, a za tobą groupie Powiedz mi proszę jak mam cię polubić Mała suka niby chce miłości, ale nawet bez niej bierze to do buzi Najważniejszy jest rozwój chłopie Najważniejszy jest progres Bez zajawy na jebanym globie, długo raczej nie pociągniesz Uśmiech na twarzy kiedy jest pieniążek Biegnę po niego, no i raczej zdążę Używki dawno spłukały emocje Jestem facetem, nie nie jestem chłopcem Ja robię tracki, a ty robisz problem Biorę koronę i ty jej nie dotkniesz Jesteś kondomem, mam w chuju co powiesz I nie mam czasu, mam dużo na głowie [Bridge] Ona taka dirty hoe Mówi rzeczy do mnie straszne Ja nie będę bliski z nią Ale dzisiaj ją załatwię ? to mój blok Będę stąd już na zawsze Poprzedni miał być mój rok Więcej czasu już nie stracę [Refren] My się dzisiaj wyłączymy, ląduję gdzieś w Idaho Całe życie kleję rymy, ty spróbuj mi zabrać to Nie ma tu ludzi bez winy, ale ona to straszna hoe Jak idziesz z nami, to idziesz na front Idę w miasto, idę na szpont Zawsze mnie tu szanowali za to Dawaj proszę mi dolary za to Wchodzi Łukasz no to mamy lato Styl gorący, te wersy się palą Robię tracki kiedy wstaję rano Robię tracki także po południu Będę na tym kiedyś trzepał siano Więc nie mogę chodzić pomalutku

Rate this song

Rate this song

0/5.0 - 0 Ratings

5
0.0% (0)
4
0.0% (0)
3
0.0% (0)
2
0.0% (0)
1
0.0% (0)

Loading comments...

Credits

Producers
  • Simcosta