GRINGO

Album cover art for "GRINGO" by ​vkie

​vkie - Rap, Underground Rap

GRINGO

0 Plays

View ArtistView Album

Lyrics

(Przepraszam mamo, ale tak już mam nie umiem nie być zły) [Refren] Przepraszam mamo, ale tak już mam nie umiem nie być zły Znowu to samo, już opuszczam świat, bo nie umiem tu żyć Byłem na dole ja i mój brat, nie byłaś tam ty Kiedyś przelewałem łzy, dzisiaj pali ze mną cały team Dzisiaj biba jest ja pije, to niemały drin Nie nawijam, żeby suki tu skakały mi Tak zrobiony, że chyba nie stanie mały mi Tak zrobiony, że zabiorę cię na gwiazdy dziś [Zwrotka 1] Co jest gringo, ty ponoć wypluwasz me nazwisko Uważaj na małą, bo może ci się wyślizgnąć Chcą pozbawić mnie tytułów, które odebrałem pizdom Słucham tylko siebie, więc nie słyszę kiedy krzyczą No cap no cap no bo suko to nie western Dzieciaki łyknęły, że mam beef z młodym Westem Chcesz mnie uczyć jak nawijać, jakie masz o tym pojęcie 10 lat to robię, ty coś przeczytałeś w necie O tym, co ze mną zrobiłaś, ty masz piękne oczy Wybucha mi dynia, słyszę różne głosy Chciałbym tam polatać, jak te samoloty Co jest grane, chyba działa ten narkotyk Twój ziom to niezły dzwon, dzwoni jak te telefony Telefony dzwonią wciąż, nie umiem tempa nadgonić Nie wiesz ocb i o co cho, ty nie wiesz o co chodzi Ponoć masz ze sobą coś, a w gaciach masz kurwa acodin Nigdy nie rzucałem syfu, bo żaden ze mnie El Chapo Ale się go nałykałem, dziś nie umiem zasnąć Chłopcy chwytają się brzytwy, by zobaczyć światło Albo chwytają się brzytwy, żeby podciąć gardło Mowie co dzień, że opuszczę to jebane miasto Jak wy szczere, to już nigdy się nie spojrzę na dno Tutaj jak nie dragi, no to ludzie cię załatwią Inny stan umysłu, czasem ciężko to ogarnąć [Refren] Przepraszam mamo, ale tak już mam nie umiem nie być zły Znowu to samo, już opuszczam świat, bo nie umiem tu żyć Byłem na dole ja i mój brat, nie byłaś tam ty Kiedyś przelewałem łzy, dzisiaj pali ze mną cały team Dzisiaj biba jest ja pije, to niemały drin Nie nawijam, żeby suki tu skakały mi Tak zrobiony, że chyba nie stanie mały mi Tak zrobiony, że zabiorę cię na gwiazdy dziś Przepraszam mamo, ale tak już mam nie umiem nie być zły Znowu to samo, już opuszczam świat, bo nie umiem tu żyć Byłem na dole ja i mój brat, nie byłaś tam ty Kiedyś przelewałem łzy, dzisiaj pali ze mną cały team Dzisiaj biba jest ja pije, to niemały drin Nie nawijam, żeby suki tu skakały mi Tak zrobiony, że chyba nie stanie mały mi Tak zrobiony, że zabiorę cię na gwiazdy dziś

Rate this song

Rate this song

0/5.0 - 0 Ratings

5
0.0% (0)
4
0.0% (0)
3
0.0% (0)
2
0.0% (0)
1
0.0% (0)

Loading comments...

Credits

Writers
  • vkie