Ostavi se muzike

Album cover art for "Ostavi se muzike" by V.I.P.

V.I.P. - Rap

Ostavi se muzike

0 Plays

Duration: 4:06

View ArtistView Album

Lyrics

Language:

[Intro: Dado Topić] Ostavi se muzike, bar za sad Nađi neki dobar posô Ostavi se muzike, bar za sad Nađi neki dobar posô [Strofa 1: Ikac] Ja hodao sam ulicom a ritam me je tukao Sve vid'o sam kroz rime dok sam vukao svoj Walkman Koja brate Å¡kola - sanjao sam kola, a ispred mene trola Ja sanjam da je zora jedno bolje sutra Ja pokušaću opet, iako sam već 600 puta probô Odustajati ovde nije fora, ne bi' ali moram Jer ovako nije dobro ako želiš nešto Ovaj korak repera tvom detetu baš ne treba Previše je tuge ispod bedara Drugara sa kojima ja stvaram ove zvuke Sanjam da u sali dižu ruke Mogô sam da poslušam svog oca, koji mi je rekao: "Sinе ako želiš novca pusti se bre toga muzika jе droga" Još se sećam da je rekô ovo, ali tužno: [Refren: Dado Topić, Ikac] Ostavi se muzike, al ja ne mogu! Bar za sad, nađi neki dobar posô Lakše reći no učiniti! [Strofa 2: Ikac] Al' ja nisam slušao, želeo sam tako Pojačô sam Walkman i slušao ga jako, još jače Ja osećam taj bit, za mene je to nit koja veže Reka koja tako teče Priznajem da popusti me volja Sećam se dana, Juice, Bad Copy, Vanja, tu kod konja Za nas je bio grad sila koja vuče nas u taj rad I ja tako mlad realno bi' morao da sednem Jer lova tu je negde, samo treba da je pronađeš I kô da nema vremena, ja bi' sve to brzo I reči zbog kojih bih se smrzô idu [Refren: Dado Topić, Ikac] Ostavi se muzike, al ja ne mogu! Bar za sad, nađi neki dobar posô Ma lakše reći no učiniti! Ostavi se muzike , al ne mogu! Bar za sad, nađi neki dobar posô Ma lakše reći no učiniti! [Strofa 3: Reksona] Mi smo poslednja Atari generacija Koju srce puni ta sub bass vibracija (bum bum bum bum bum) I kuda nestala je sva ta motivacija? Kô da je bilo lepše dok je bila zajebancija Tad mira nikad nije imala kuća Pa odrasli na piratima kod SKC-a Gde god ima ritma ja tu sam, slušam Muzika uzima me i gura Kroz crne noći i sive dane Boje za mrtve oči, lek za žive rane I kad su ljudi krivi, i kad su krive pare I kad znam da biće sranje ja samo idem dalje Jer gde bi' bio da nije bilo hip hopa Verovatno bi' pio il' skidao se sa dopa Jer vidô sam toliko pomašenih života U gradu gde ti svi kažu šta moraš [Refren: Dado Topić, Reksona] Ostavi se muzike, al ja ne mogu! Bar za sad, nađi neki dobar posô [Strofa 4: Reksona] Al' nema šanse da zvučnici ugase Sve niske udarce pretvaram u romanse Po muzici muvam se kô po ulici Kad se reči okrenu i na kraj uzvičnik stave I nikoga ne mrzim, ni na koga nisam ljut Idi ako imaš kud', svako sebi bira put Jer svi ste bili sranje, ja sam samo imô njuh I znate da pre Vanje niko nije im'o zvuk (jebiga) Realnost i od Majk Tajsona je uvo Pa pola ekipe k'o da je polugluvo Znaš da je čudno što sam tu, kô da ne znam drugo Otići ću tek kad od publike budem čuo: [Outro: Dado Topić] Ostavi se muzike, bar za sad Nađi neki dobar posô Ostavi se muzike, bar za sad Nađi neki dobar posô

Rate this song

Rate this song

0/5.0 - 0 Ratings

5
0.0% (0)
4
0.0% (0)
3
0.0% (0)
2
0.0% (0)
1
0.0% (0)

Loading comments...

Credits

Writers
  • Ikac
  • Reksona