Syndrom

Lyrics
[Text skladby "Syndrom"] [Chorus] A nebejt tebe, baby, já přísahám, že nebylo by vůbec nic To auto mění pruhy ve čtyři ráno, jak kdyby jsem chtěl umřít To je můj syndrom (Impostor) To je můj syndrom (Impostor) Zas mám v hlavě stavy jak dřív, dřív Krvácim, jak kdybych se říz, říz Já táhnu se, jak kdybych pích, pích Vzbuďte mě, chci se cejtit líp, líp, líp [Verse] Čtyři pruhy, mělo by jich bejt míň Cejtim se, jak kdybych vypil šest vín Rozmazaný ulice a v nich stíny Čtyři dny po sobě, zase mám splín Můj opičí mozek zase nespí Napadlo mě, co bych dělal bez ní Přišla paranoia zpátky a řekla si, že u mě pár dní přespí Myslim si, jak jsem okay, ale pak jedu sto v jinym pruhu, koukej Všechno je fajn, nejsem hloupej, jenom na to neumim přehodit brain Mozek v minulosti, hraje mi Cypress Hill – Insane in the Membrane Bojim se to fixnout, říkám si, o čem by ty tracky potom měly asi bejt (Bejt, bejt, bejt) [Pre-Chorus] Já nemám v hlavě svoje wins, i když pořád jdeme vejš Nejsem na dobrý zvyklej, mámo, furt nejsem fixlej Oddaluju si to pixelama ve hře, nebo tim, že o tom píšu esej Zdálo se mi, že už nemám ani tebe, babe [Chorus] A nebejt tebe, baby, já přísahám, že nebylo by vůbec nic To auto mění pruhy ve čtyři ráno, jak kdyby jsem chtěl umřít To je můj syndrom (Impostor) To je můj syndrom (Yah) Zas mám v hlavě stavy jak dřív, dřív Krvácim, jak kdybych se říz, říz Já táhnu se, jak kdybych pích, pích Vzbuďte mě, chci se cejtit líp, líp, líp [Bridge] Dřív, dřív Krvácim, jak kdybych se říz, říz Já táhnu se, jak kdybych pích, pích Vzbuďte mě, chci se cejtit líp, líp, líp [Outro] Mám to tak rád, bro, mám to tak rád Protože jsem na to zvyklej a miluju chaos To vypadá, že nenávidim radost To vypadá, že nenávidim radost Koukej, tati, jak jsem z toho vyrost Koukej, mami, jak jsem z toho vyrost Jedno, jestli děláš dvacet nebo děláš kilo Nikdy nevymažeš to, co bylo, yah Mám to tak rád, bro, mám to tak rád Protože jsem na to zvyklej a miluju chaos To vypadá, že nenávidim radost To vypadá, že nenávidim radost Koukej, tati, jak jsem z toho vyrost Koukej, mami, jak jsem z toho vyrost Jedno, jestli děláš dvacet nebo děláš kilo Nikdy nevymažeš to, co bylo, yah
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...
Credits
- Writers
- Viktor Sheen
- Deasus
- 1madlow