Stíny - Live

Lyrics
[Text skladby "Stíny - Live"] [Intro: Viktor Sheen & Fanynka] (No, Viktore, já tě miluju prostě a jednou se vezmem) (Poslouchám tě už od třinácti let) Let's go! (a prostě vezmem se, já to vim) Celá O2 Arena se mnou dává tadytu věc (Takže I love you prostě, víš co, prostě my se jednou vezmem) (Já to vim, já jsem tě viděla) Ayy, let's go, všichni (a my k sobě patříme prostě, my se vezmem) Pojď [Verse 1: Viktor Sheen] Přijde mi, že zastavil se čas teď Já v týhle pustině nebejvám často Tady odsud už mi nejede nic zpátky, nazpět VÅ¡echno tohle beru s sebou na stage Bitches na mě čuměj jako na steak Líčеj na mě pasti a všechny mají naspěch A démoni mě berou s sebou chlastat Chtějí mě vidět jak přijdu o všеchno jak Max Payne A její fialový oči bolej Ale dělám všechno pro to, aby jsem odešel po svejch Já posouvám jí hned na druhou kolej Ale dělá všechno pro to, abych v hlavě viděl postel A říkali, že milujou mou hudbu Já vim, že nemusim je ani zkoušet Já vidim clout chase, píčo, všude, kam jdu Já vim, že pes, co štěká, málo kouše [Pre-Chorus: Viktor Sheen & Crowd] Lež má dlouhý rovný nohy a velký pevný kozy Tak doufám, že máš pěkný auto, v kterym jí chceš vozit Pak nabídne ti pussy jako sklenici vody Ve který se utopíš, až probudíš se, přijdeš o byt [Chorus: Viktor Sheen] Já nabírám speed, nejsem tu s ní Moje hudba zní a ona tančí Choděj všude za mnou jako mý stíny, já to vím Hey Tahle byla pro mě něco jako weed Hrozně voní, ale nemůžu jí mít A moje hudba zní, ona tančí A za zádama se mi hejbou její stíny [Bridge: Viktor Sheen & Crowd] Za sebou stíny, za sebou stíny Všichni, mám za sebou stíny, stíny, já to vím Stíny, já to vím Yeah [Verse 2: Viktor Sheen] Jebat, Jesus mi zakázal s tebou mluvit Já mám rozexpenej char a nechci začínat od nuly Chci utýct, ale nevim kudy Nevyznám se v tomhle klubu, ovládají mě mý pudy Spíš pud sebezáchovy, než se zmátořim Jsou tři ráno, bitches tahaj frajery na záchody My jsme dobrej tým, umíš rýsovat, já násobit Vítej na mý party, tohle jsou mý příběhy a sny Přitom chtěl bych jen sedět doma a hrát WoWko Apex a Tarkov a rageovat u LoLka Teď sedim v backstagi a je tu horko Sedim v backstagi a je tu horko [Pre-Chorus] A ty jdeš kouřit, já se jdu loučit Můj rapovej fotr řek', že některý věci si nemůžeš koupi-i-i-i-t Hey, Praha, O2 Arena, pojď! [Chorus] Pičo a já nabírám speed, nejsem tu s ní Moje hudba zní a ona tančí Choděj všude za mnou jako mý stíny, já to vím Tahle byla pro mě něco jako weed Hrozně voní, ale nemůžu jí mít A moje hudba zní, ona tančí A za zádama se mi hejbou její stíny
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...
Credits
- Writers
- Viktor Sheen