Banány

Lyrics
[Text skladby "Banány" ft. Yzomandias] [Intro: Viktor Sheen] Hmm, hmm A-na-na-na-na-na A-na-na-na-na-na A-na-na-na-na-na [Verse 1: Viktor Sheen] Chceš mít opici, tak musíš mít i na banány (Yah, yah) Jako zombie vylejzám z jámy, zas bylo chvíli ticho, asi jsem trávil Od mala hlad byl, protože nebyly ani párky na pánvi, špatný zprávy Nesplněný plány, zaschlý kola na ubruse od kávy, zamlžený okna na bytě od páry Pobitej, zvyklej na pády, vcházim z dekády dál do dekády Nečekám na to, co přijde, vždycky sedim ke zdi zády Teprve teď budu baller, miluj mě nebo nenáviď Vzal jsem si to, co bylo vždycky moje s tim, že se u toho většinou jen válim A my jsme dlouho čekali na tenhle flek, nenechám si píčo ujet tenhle vlak Doma rezavá voda dopadá na plech, asi tak popíšu život, co měli jsme doteď Poprvý na lavici dopadá můj fix, asi tam někde bude ležet první text My víme, jaký to je hladovět jak pes, proto lidi jako já neví, co znamená strach [Pre-Chorus: Viktor Sheen] Všechno, o čem jsme předtim rapovali, je tu Ti ukážu, jak žijem teď, zareverzujte mi stůl Doufám, že to chápeš, pořád to plnim, doufám, že to chápeš Seděli jsme tady dlouho a konečně dojde typ a ptá se mě: "Co si dáte?" [Chorus: Viktor Sheen] Ooh-oh (Woo), dejte mi všechno to, co mi chybělo dřív (Hned) Mám naději, že to může bejt ještě trochu lepší (Woo) Honíme píčoviny, zapomínáme žít (Zapomínáme žít) Zapomínáme žít (Zapomínáme žít) Ooh-oh (Woo), dejte mi všechno to, co mi chybělo dřív (Hned) Mám naději, že to může bejt ještě trochu lepší (Woo) Honíme píčoviny, zapomínáme žít (Zapomínáme žít) Zapomínáme žít (Zapomínáme žít) [Verse 2: Yzomandias] A teď jsem zpátky na svojí planetě (Fiuuu) Tam banány nerostly, když jsem odlítal (Woo-hoo) Že půjdeme nahoru, s tim jsem počítal Swag černobílej jako mýval (Zebra) Čtyři ruce a tři oči, kde jsou mý křídla? (Švih) Kdyby rap byl holka, budu jí milovat, lízat a líbat Asi i občas řvát, že je fakt píča (Au) Sorry, babe, občas se chovám jak kokot (Dick) Smrt je jak nejlepší track, život je porno, shoutout Dodo (Dian) Nevidim nikoho kolem, jen já a můj bro, bro (Broski) Jestli máš problém, dostaneš whap-whap, whap-whap-whap-whap (Bang, bang) [Bridge: Yzomandias] Opice nezabije opici, proto mám kolem sebe jenom gorily Hu, hu, hu Opice nezabije opici, proto mám kolem sebe jenom gorily Hu (Yeah), hu (Huh), hu [Verse 3: Yzomandias] (Vždycky) Odplivnu na zem, když jdu kolem policie (Free Karlo) Život je ZOO, musíš uříznout ty zmije (Woo-hoo) Jedu jak hřebec Ferrari a hyjé (Hyjé, yeah) A ten vlk ve mně pořád tam vyje (Awoo) [Pre-Chorus: Viktor Sheen] Dejte mi všechno to, co mi chybělo dřív (Yah, yah, yah) Mám naději, že to může bejt ještě trochu lepší (Ještě trochu lepší) Honíme píčoviny, zapomínáme žít (Zapomínáme žít) Zapomínáme žít (Zapomínáme žít) [Chorus: Viktor Sheen] Ooh-oh, dejte mi všechno to, co mi chybělo dřív (A hned) Mám naději, že to může bejt ještě trochu lepší (Ještě trochu lepší) Honíme píčoviny, zapomínáme žít (Zapomínáme žít) Zapomínáme žít (Zapomínáme žít)
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...
Credits
- Writers
- Viktor Sheen
- Yzomandias