No I Co

Lyrics
[Zwrotka 1] Widzę deszcz za oknem, zdjęcia stare Czarne chmury zakrywają niebo szare Parę wspomnień, kilka zwątpień Tylko one mówią do mnie: No i co? no, no i co, że nie ma Mogę pisać o tym największy poemat Raz wszystko masz, potem wszystko tracisz No i co? to proste przecież trzeba sobie radzić Znasz to dobrze też to znam, od niedawna jestem sam No i co? wole być sam niż mieć problemy No i co? my do siebie i tak nie pasujemy No i co? powiedziałaś mi, że masz już kogoś No i co? ja się cieszę że mamy to za sobą No i co? nie masz już więcej do dodania? No i co? życzę ci miłego wspominania [Refren] Chciałbym cofnąć to co kruszy się jak szkło Ja kończę to no i co? no i co? no i co? no i co? Nie obchodzi mnie z kim spotykasz się Ja kończę to no i co? no i co? no i co? [Zwrotka 2] Myślę o miejscach, które były dla nas ważne O miłości, że nigdy nie zgaśnie Nie ważne, jaka byłaś dla mnie To tylko wspomnienia, z których nic nie zostanie No i co, że masz mój numer telefonu? I tak nie odbiorę i nie będzie mnie w domu! To co było, zostawiłem już za nami No i co? no i co? nauczmy się żyć sami Tak to jest przecież sama tego chciałaś Nic nie mówiąc swoja rolę grałaś No i co? kim dla ciebie teraz jestem? Tak jest lepiej, mogę nawet być powietrzem No i co? wyrzuciłem wszystkie nasze zdjęcia: Te z wakacji, z kolacji i z sylwestra No i co? pora zacząć nowy rozdział No i co? droga wolna [Refren] Chciałbym cofnąć to co kruszy się jak szkło Ja kończę to no i co? no i co? no i co? no i co? Nie obchodzi mnie z kim spotykasz się Ja kończę to no i co? no i co? no i co? Chciałbym cofnąć to co kruszy się jak szkło Ja kończę to no i co? no i co? no i co? no i co? Nie obchodzi mnie z kim spotykasz się Ja kończę to no i co? no i co? no i co?
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...
Credits
- Writers
- Bartłomiej Kielar
- Ignacy Ereński