Najwyżej Kilka Fotek

Lyrics
[Refren] Marzyliśmy o miejscu na ziemi Nie wiedziałem że donikąd idziemy To nie moja wina ani też nie twoja Jedyne co wybierasz to gdzie mają cie pochować Życie uczy kolejne pokolenia, zwykła ściema Że masz tu coś do zrobienia Jeśli zastanawiasz się co zostanie tu po tobie To najwyżej kilka fotek [Zwrotka 1] Na ulicy gwar już ustał wraz ze zmierzchem Niedopity margines wypływa na powierzchnię Chłopak przez miasto jedzie za szybko Chociaż można by powiedzieć że raczej leci za nisko Z tego co wiеm to od rana płynie prądem I na stu oktanach szuka rozwiązania Zerwali zе sobą i nie wie gdzie się podziać Gaz na jednym kole, chociaż nie lubi świrować Ona po prostu nie wie co ma robić Ktoś jej opowiedział, że jej chłopak przyprawił jej rogi Więc powiedziała: "Koniec!" Kit że ma alibi Jakby po arabsku mówił do niej habibi "Idź do tamtej, niech cię wspiera Wszyscy mówią, ta penera lubi się rozbierać Nie dotykaj mnie bo się tobą brzydzę Nie dzwoń do mnie bo cię nienawidzę" [Refren] Marzyliśmy o miejscu na ziemi Nie wiedziałem że donikąd idziemy To nie moja wina ani też nie twoja Jedyne co wybierasz to gdzie mają cie pochować Życie uczy kolejne pokolenia, zwykła ściema Że masz tu coś do zrobienia Jeśli zastanawiasz się co zostanie tu po tobie To najwyżej kilka fotek [Zwrotka 2] Jeździ tu po mieście, jeździ gdzieś za miastem Ale celu swego raczej nie odnajdzie Zwiedził wszystkie miejsca gdzie bywali razem Ale tylko ból przychodzi z minionym obrazem Ona siedzi w domu, też rozpamiętuje "Może przesadziłam i nie słusznie go skazuję? Dobry chłopak, intencje zawsze miał czyste Czy teraz jeden minus, przesłoni plusy wszystkie?" Pytania do znajomych wyjaśniły sprawę Cała sytuacja okazuje się banałem Ten romans, o który został posądzony Przez zazdrosnych i fałszywych ludzi jest zmyślony "Wybacz skarbie" - napisała mu wiadomość "Pogadajmy, nie byłam sobą" Niestety, nie odczytał tego Przez to wszystko, chwilę wcześniej się roztrzaskał o przydrożne drzewo [Refren] Marzyliśmy o miejscu na ziemi Nie wiedziałem że donikąd idziemy To nie moja wina ani też nie twoja Jedyne co wybierasz to gdzie mają cie pochować Życie uczy kolejne pokolenia, zwykła ściema Że masz tu coś do zrobienia Jeśli zastanawiasz się co zostanie tu po tobie To najwyżej kilka fotek
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...