Mondta-e már más is neked...

Lyrics
[Refrain] Mondta-e már más is neked Hogy a legszebb szó a neved? Mondta-e már más, hogy ahol te vagy Élni csak ott lehet? Mondta-e már más is neked Hogy a nyári éj a szemed? Mégis mikor kéken reám ragyog Szívem beleremeg Tán más is elmondta már jobban Azt, ami régen bennem él De ahogy szívem érted dobban Az mindenkinél szebben beszél Arról suttog halkan neked Milyen boldog lennék veled Hogyha velem mindеn borút, derűt Szépen megosztanál Ha еngem választanál! [Refrain] Mondta-e már más is neked Hogy a legszebb szó a neved? Mondta-e már más, hogy ahol te vagy Élni csak ott lehet? Mondta-e már más is neked Hogy a nyári éj a szemed? Mégis mikor kéken reám ragyog Szívem beleremeg Tán más is elmondta már jobban Azt, ami régen bennem él De ahogy szívem érted dobban Az mindenkinél szebben beszél Arról suttog halkan neked Milyen boldog lennék veled Hogyha velem minden borút, derűt Szépen megosztanál Ha engem választanál!
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...
Credits
- Writers
- Fényes Szabolcs
- Romhányi József