Gondolatok a kettőnk táncáról

Lyrics
Kritikád, mi elborít Elsodor engem a haragod Szinte megvakít Ostorozó szemed, ami szít Szavad, ami elszabadítja a dühömet És aztán száz darabra hull Széthasadt a szív Tűzbe tartja Minden egyes csontom, itt a vég Ránk szakadt az ég Lángra kap a vágy Újra összefonja testünk izzó vákuumát Kínt a kéjbe vájni Mondd meg, az mire jó? Kéjbe folytott könnyem Mondd meg, az mire jó? Száz darabra hull Széthasadt a szív Tűzbe tartja Minden egyes csontom, itt a vég Ránk szakadt az ég Lángra kap a vágy Újra összefonja testünk izzó vákuumát Kínt a kéjbe vájni Mondd meg, az mire jó? Kéjbe folytott könnyem Mondd meg, az mire jó? És amikor a Föld majd szétszakad És felemészti önmagát a Nap Akkor édes bánat szőtte lelkem romjain A héja-nászunk járjuk majd megint Mit tettél? Nézd a lényem darabokban Mit tettél? Mindjárt ránk omlik az ég Mit tettél? Szenvedély a rémálomban Mit tettél? Itt már rég nincs fedezék Érzem itt a vég Kínt a kéjbe vájni Mondd meg, az mire jó? Kéjbe folytott könnyem Mondd meg, az mire jó? És amikor a Föld majd szétszakad És felemészti önmagát a Nap Akkor édes bánat Szőtte lelkem romjain A héja-nászunk járjuk majd megint
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...