Kogo to obchodzi

Album cover art for "Kogo to obchodzi" by TPS & Sadoch & Nizioł

TPS & Sadoch & Nizioł - Rap, Polski Rap

Kogo to obchodzi

0 Plays

View Album

Lyrics

Language:

[Tekst piosenki "Kogo to obchodzi" feat. Nizioł, Sadoch] [Zwrotka 1: TPS] Nowe Nike, hajs w interes nowy włożę Mógłbym też się chwalić jak połowa tej sceny Zamiast tego wolę rymem radę dać, by przemielić te problemy Jak w młynku Haze'a Po co mam nawijać, że sto koła leży gdzieś tam Ciuchy drogie, domy duże, ale kogo to obchodzi Wspólnik do zarobku, bo inwestycje weszły Dla ulicy, dla pieniędzy w rapie żeby w życiu sens im dać Dla ulicy będę grać Piorą głowy małolatom, że są gorsi, jak nie ma A przecież to jest ściema [Refren: TPS] Nowe Nike, ciuchy modne, a kogo to obchodzi? Szybkie fury, duże domy, a kogo to obchodzi? Balety i towary, a kogo to obchodzi? I czego byś nie miał to co ich obchodzi Nowe Nikе, ciuchy modne, a kogo to obchodzi? Szybkie fury, duże domy, a kogo to obchodzi? Balеty i towary, a kogo to obchodzi? I czego byś nie miał to co ich obchodzi [Zwrotka 2: Nizioł] O sprawach się nie gada a pieniądze lubią ciszę Nawet nie wiesz co wypada, już dawno przestałeś myśleć Masz potrzebę się pokazać, nastolatek szybko łyknie Turbogangus madafaka, nawet na dołku nie byłeś Gdzie się wychowałeś, skoro wyświetlasz gadżety To jak na siebie zeznawać, samogwałtem się podniecić Wirtualne sakwy, wszystko na kolorze Jak co drugi nie jest stratny to już całkiem dobrze Co tam kici kici, mnie nie interere Śmieszni hipokryci, do tego osoby trzecie Ten ma takie ciuchy, ten ma taką biżuterię A ten jeździ takim autem, rucha ze trzy razy dziennie Dla mnie żadne wow, że dobrze się zarabia Czego nie mam, będę miał, kręcę szmal od małolata Żyjesz ponad stan, lubisz szpan, twoja sprawa Ale to nie powód, by się z tego spowiadać [Refren: TPS] Nowe Nike, ciuchy modne, a kogo to obchodzi? Szybkie fury, duże domy, a kogo to obchodzi? Balety i towary, a kogo to obchodzi? I czego byś nie miał to co ich obchodzi Nowe Nike, ciuchy modne, a kogo to obchodzi? Szybkie fury, duże domy, a kogo to obchodzi? Balety i towary, a kogo to obchodzi? I czego byś nie miał to co ich obchodzi [Zwrotka 3: Sadoch] Kogo to obchodzi jak płynę na tej łodzi Jak bawię się na jachcie, jak walczę o swe żarcie Więcej mogą wiedzieć tylko moi bliscy A za plecami słyszę jak są pod miotłą myszy Jaki to nie jestem, czego mordo nie zrobiłem Chuj cię to obchodzi, taki się już urodziłem Na pewno będą pytać jak się tu znalazłem Styl plus kontakty tworzą tą zajawkę A zresztą powiedz: "kogo to obchodzi?" We mnie to muzyka grała jak byliśmy młodzi I gra tak do teraz, z nią prowadzę Bentleya A ścianki są na łapach u mojego DJ'a Na Żywo, Sadoch, TPS, Nizioł Kogo to obchodzi, ale będzie się paliło W tym betonowym lesie, gdzie wszystko w to, co gramy Kołowałeś sam pomimo, że na plecach chamy [Refren: TPS] Nowe Nike, ciuchy modne, a kogo to obchodzi? Szybkie fury, duże domy, a kogo to obchodzi? Balety i towary, a kogo to obchodzi? I czego byś nie miał to co ich obchodzi Nowe Nike, ciuchy modne, a kogo to obchodzi? Szybkie fury, duże domy, a kogo to obchodzi? Balety i towary, a kogo to obchodzi? I czego byś nie miał to co ich obchodzi, ej

Rate this song

Rate this song

0/5.0 - 0 Ratings

5
0.0% (0)
4
0.0% (0)
3
0.0% (0)
2
0.0% (0)
1
0.0% (0)

Loading comments...

Credits

Writers
  • Sadoch
  • TPS
  • Nizioł