Де ти є (Where Are You)

Lyrics
[Текст пісні «Де ти є»] [Куплет 1] Я залишила вдома свій пропуск до тебе Я тепер невідома залишилось небо Яким ми з тобою хотіли напитись Я залишусь собою чого б це не стало Я забуду дорогу де ми обіцяли З тобою губитись і цілуватись [Приспів] Де ти є? Мої квіти дурні розпустились без тебе У лютому місяці Сипались салютами Де ти є? Я просила тепла Я заснула у відчай закутая Твоїми зимами лютими [Куплет 2] Я залишила вдома свій пропуск до тебе Мені в очі казали про те, що не треба Не треба кричати в натомлене небо Надто довго чекати на тих, хто тікає Ти зухвало смієшся десь за небокраєм Я наздоганяла, та знову втрачаю [Приспів] Де ти є? Мої квіти дурні розпустились без тебе У лютому місяці Сипались салютами Де ти є? Я просила тепла Я заснула у відчай закутая Твоїми зимами лютими [Бридж] Недосяжний та бажаний Не знаю, що буде із серцем Із квітами, з побитими вікнами Колишній, тебе відмовляюсь втрачати (Втрачати, втрачати, втрачати) [Приспів] Де ти є? Я просила тепла Я заснула у відчай закутая Твоїми зимами лютими
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...
Credits
- Writers
- Юлія Саніна (Julia Sanina)