PÁTEČNÍ ŠESTIBOJ

The Cult & Maxxo & NARCI$ M & Peeta & Ari - Rap, Drum & Bass
PÁTEČNÍ ŠESTIBOJ
0 Plays
Duration: 6:48
Lyrics
[Intro: Ari] No, ale já to nepotřebuju ten alkohol, já se umím bavit i bez bublinek... A já vůbec nevím, co oni to dávaj do toho nosu, nějaký bílý prášek... co to je prostě? [Verse 1: Maxxo] Teď už píčo neruš začíná páteční šestiboj Éčko, emo, coke a tripy vem si jestli je libo Není mi ani osmnáct, schovám se jestli přijdou Ty si zase stěžuješ, že ve tvojem klubu sněžilo Královna bez hradu před Albertem tahá z petky Fialový lean a fialově svítí ledky Čarujem do toho pijem, jo jsme trochu fetky Rýsuju tak dobře, přitom z matiky mám pětky [Verse 2: NARCI$ M] Z klubu jedu rovnou domů, píčo ale nе ke mně Narýsuj mi další čáru - 6 ráno a 6 jich měl V nose za jednu noc nеní moc a už jsem zapomněl Nechtěl jsem dnes dávat, ale bílý prášek zavoněl [Verse 3: Peeta] Zas je tady další pátek, zas je tady šestiboj V cupu gin a tonic zmrde nechodíme na pivo Na chuť dávám M&M's a na večeři Eskymo Stejně víš že lžu, když říkám, že už nám nic nezbylo A v naší hudbě vidíš posun Na gauči v backu jsme čtyři, ale čár je jak pro osm Říkal, že si dneska nedá, za pět minut dával osu Večer stíráme to z displeje jako stírači losu [Bridge: Ari] Nó, tak já teda zkusím jednu, když jinak nedáte... A co mi to udělá? [Verse 4: Ari] Konečně je tady pátek, nadešel můj favourite day Říkám kundě na záchodě: "Do nosu si klidně dej" Nejdříve to nechtěla, potom názor změnila Nech si svojí bitch, stejně vypadá jak gorila Takový stav, co mám já teď, není ani v kosmu Nikdy bych nemohl bejt hodnej na tvou kundu Nejdřív na ní flusnu, přes prdel jí plesknu Než si stihneš vyhonit, my uděláme desku
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...
Credits
- Writers
- Maxxo
- NARCI$ M
- Peeta
- Ari