В сърцето (V sartseto)

Теди Александрова (Tedi Aleksandrova) - Pop, Чалга (Chalga)
В сърцето (V sartseto)
0 Plays
Lyrics
[Текст на песента "В сърцето"] [Куплет 1] Лесни са, жалки са, еднодневки казват им Те горките нагли са, все на тях не им върви Те по-чуждо се увличат, просто свое нямат си Няма кой да ги обича и заспиват все сами [Припев] Аз, от тях ли да ревнувам? Не, дори не се страхувам Знам, от всички мен избрал е И в сърчицето, там отвътре съм аз От тях ли да ревнувам? Да, бе, това не ме вълнува! Знам, от всички мен избрал е И в сърчицето, в сърцето му съм аз [Куплет 2] Ползвани, захвърлени, будят жал у мен дори Тайно крият сълзите си, завистта побърква ги Те по чуждо се увличат, просто свое нямат си Няма кой да ги обича и заспиват все сами [Припев] Аз, от тях ли да ревнувам? Не, дори не се страхувам Знам, от всички мен избрал е И в сърчицето, там отвътре съм аз От тях ли да ревнувам? Да, бе, това не ме вълнува! Знам, от всички мен избрал е И в сърчицето, в сърцето му съм аз [Инструментална Пауза] [Бридж] Аз това сега ревнувам? Не, дори, не се страхувам Знам, мен избрал е В сърчицето му съм аз Само, само аз! Само аз! [Финал] Ей-ей-ей-ей Ей-е-е-е-е-е-ей Другите след него тичат Но само мене той обича Другите след него тичат Но само мене той обича!
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...