Van-e helyem?

Lyrics
Oly szépen indult minden Mint a tündérmesékben Mondták, hogy boldog lehetnék! Azután észrevettem: Szemembe ritkán nézel- Lehajtott fejjel beszéltél Ref: Mind hazugság! Hogy csak téged és örökké! Az is, hogy veled, csak veled Sohasem nélküled! Egyedül én, majd én! Megkeresem mi jut nekem! Én, majd én! Egyáltalán van-e helyem? A boldogság nem lehet kiváltság! Egyedül én, majd én! Megkeresem mi jut nekem! Én, majd én! Egyáltalán van-e helyem? A boldogság nem lehet kiváltság! Van ilyen - mondták halkan Vajon miért vigasztalnak? Ők talán mindig boldogok?! Hagyjatok békén engem! Tudom én mit kell tennem Nem kell a biztatásotok! Ref: Mind hazugság...... Egyedül én, majd én!...... 4x
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...