Nieodebra2e

Lyrics
[Intro: szpiegowsky] Yo, a czemu znów? (mmm) [Refren: szpiegowsky] A czemu znów nie odebrałem? (nie, nie, nie, nie, nie) Od rana boli łeb (yeah) Znów zaburzyłem sen (borderline) Proszę naucz mnie, bo wreszcie żyć tak chcę Tylko zaufaj, ej, chcę dalej z życiem biec (ej) A czemu znów nie odebrałem? (nie, nie, nie, nie, nie) Od rana boli łeb (yeah) Znów zaburzyłem sen Proszę naucz mnie, bo wreszcie żyć tak chcę Tylko zaufaj, ej, chcę dalej z życiеm biec [Zwrotka 1: szpiegowsky] Nie patrzeć za siеbie, jak patrzą się ludzie Nie patrzeć na rany i nie żyć z tym trudem Oddech jak biorę to płuca przeżuwam Ściskam znów skronie, na ściany się rzucam Czy to choroba? Coś we mnie siada Czy to choroba? Znów nie śpię do rana [Zwrotka 2: Young Pit] ? [Refren: szpiegowsky] A czemu znów nie odebrałem? (nie, nie, nie, nie, nie) Od rana boli łeb (yeah) Znów zaburzyłem sen (borderline) Proszę naucz mnie, bo wreszcie żyć tak chcę Tylko zaufaj, ej, chcę dalej z życiem biec (ej) A czemu znów nie odebrałem? (nie, nie, nie, nie, nie) Od rana boli łeb (yeah) Znów zaburzyłem sen Proszę naucz mnie, bo wreszcie żyć tak chcę Tylko zaufaj, ej, chcę dalej z życiem biec
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...