Lost Inside (INTRO)

Lyrics
Language:
[Zwrotka 1] Wiecznie zagubiony w sobie, jestem małym dzieckiem Jestem niby wielki, no w sumie jest metr ninety W środku za to miazga, na nogach te białe najki Nie wiem jak mam pomóc sobie, gdy mnie proszą foki Trochę załamany, krąże wokół siebie, (jak!) Ziemia wokół słońca, a ja jestem w potrzebie Asłuchalność nut ze mną skojarzona (ehh) [Bridge] Dzięki bracia, za to w czym mi pomagacie Ja i tak tu przegram, a wy znów wygracie [Refren x2] (Nie chcę ran) Nie chcę tak żyć ziomal (Nie chcę strat) Nie chcę ran, smutam tak (Nie chcę tak) Nie chcę mieć znowu tak(haa) (Nie chce ran) Nie chcę być Lost Inside.. (Lost Inside) [ANALIZA TELEDYSKU]
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
5
0.0% (0)
4
0.0% (0)
3
0.0% (0)
2
0.0% (0)
1
0.0% (0)
Loading comments...
Credits
- Writers
- Szpiegowsky