Agonia (BONUS TRACK)

Album cover art for "Agonia (BONUS TRACK)" by Szpiegowsky & Kacper Busz

Szpiegowsky & Kacper Busz - Rap

Agonia (BONUS TRACK)

0 Plays

View Album

Lyrics

Language:

[Intro : Kacper Busz] Jejeje Woah, woah Yeah, yeah Whoop, whoop [Refren : Kacper Busz] Najlepszym chcę naprawdę być Jak nigdy dotąd nikt (jak nigdy dotąd nikt) Ona już wie - zabija mnie stres Chyba pójdę znowu pić (znowu będę chlać) [Zwrotka 1: Kacper Busz] ? [Zwrotka 2: Szpiegowsky] Ej, agonia Hello, gonna try you, gonna roll you all Wanna break my head of the wall I don't wanna see you (ah) I don't wanna meet you (no moreee) Ciągła ta agonia, przez myśli w mojej głowie Nowe mam doznania, czasem sobie je tu łowię Ciągła ta agonia, przez myśli w mojej głowie Nowe mam doznania, czasem sobie je tu łowię [Bridge : Szpiegowsky] Co mam robić gdy myślę jak? Co mam robić gdy mówię tak? Co mam robić gdy myślę jak? Co mam robić gdy mówię tak? [Zwrotka 3 : Szpiegowsky] Myśli powalone, psycha leży mi na łóżku Jest bez odpoczynku, ciągłe myśli w moim mózgu Nie wiem co tu mogę ci nawinąć Za dużo jest złych ludzi... [Hook : Szpiegowsky] Taki bit Taki vibe To jest mordo lost inside Taki bit Taki vibe Jestem mordo lost inside

Rate this song

Rate this song

0/5.0 - 0 Ratings

5
0.0% (0)
4
0.0% (0)
3
0.0% (0)
2
0.0% (0)
1
0.0% (0)

Loading comments...

Credits

Writers
  • Szpiegowsky