Wjertara Intro

Lyrics
To jest intro, to jest intro To jest intro, więc zapraszam ciebie tępa dziwko Swizzy na beacie, ziomal, kręcimy hiphop Chcesz gadać jak my, to nasze lingo Spierdalaj z Łodzi jakbyś był Lindą Szamzki latino GRA CEO Trzęś tą dupą jak z Puerto Rico To intro nie świeci tylko jak bilon Ale jak diamenty, ten stylik jest świetny Nie ten ukradziony, tamten stracił zęby Tamten pierdolnięty i zapierdolony Uderz go tak mocno że zobaczy wzory Ja mogę być wzorem, to gówno jest chore Ty nie jesteś ziomem, nigdy nie byłeś ziomem To jest tylko intro i to jest friko Tamte ukradzione wali wasze polskie ziko No taki Różalski, kurwa chodzący hiphop Jesteś niewidzialny, tak jakbyś był Ceną A myślisz że widzą jaki jesteś redman Dla nich to jest kino i tak nie mówią w mieście To jest intro, to jest intro, to jest intro Zrobię nową płytę tylko niech płonie kilo Mam jedną przygotowaną ale to nie wszystko Pakuje mikstejpy jak palenie gimbom
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...
Credits
- Writers
- Szamz