Czy To Nie Jest Piękne?

Album cover art for "Czy To Nie Jest Piękne?" by Sylwia Grzeszczak

Sylwia Grzeszczak - Pop, Polska

Czy To Nie Jest Piękne?

0 Plays

Duration: 4:37

View ArtistView Album

Lyrics

Language:

Wystarczy tylko żyć I wszystko pod ręką Wystarczy tylko żyć Czy to nie jest piękne? Za snem schowaliśmy się Za dniem i za nocą niedaleko Na deszcz wybiegamy znów To nic, już kominek pachnie drewnem Chce tak jak wczoraj ogrzać się W symfonii twoich ciepłych słów Płakać i śmiać się aż do łez Małe i duże plany snuć Pójdę po album pełny zdjęć Nigdzie nie odchodź, wracam już Wystarczy tylko żyć I wszystko pod ręką Wystarczy tylko żyć Czy to nie jest piękne? Czy nie Żyć, więcej nic nie trzeba nam To takie proste Iść tak jak świt Po chłodnej rosie Za snem schowaliśmy się Za dniem i za nocą niedaleko I znów brzegiem prowadź mnie I łap każdą chwilę, każdą jedną Wystarczy tylko żyć I wszystko pod ręką Wystarczy tylko żyć Czy to nie jest piękne? Czy nie Żyć, więcej nic nie trzeba nam To takie proste Iść tak jak świt Po chłodnej rosie [Tekst i adnotacje na Pop Genius Polska]

Rate this song

Rate this song

0/5.0 - 0 Ratings

5
0.0% (0)
4
0.0% (0)
3
0.0% (0)
2
0.0% (0)
1
0.0% (0)

Loading comments...

Credits

Credits Not Found