Хлопці-олігархи - із к/ф “Я, ”Побєда” і Берлін” (Guys oligarchs)

Album cover art for "Хлопці-олігархи - із к/ф “Я, ”Побєда” і Берлін” (Guys oligarchs)" by Stringy!

Stringy! - Pop, Українською (In Ukrainian)

Хлопці-олігархи - із к/ф “Я, ”Побєда” і Берлін” (Guys oligarchs)

0 Plays

Duration: 3:15

View ArtistView Album

Lyrics

Language:

[Текст пісні "Хлопці-олігархи"] [Вступ] Ми є хлопці, хлопці-олігархи Ми є хлопці, хлопці-олігархи [Куплет 1] Я куплю чорний лексус, новий в целофані Щоб їздила подруга з подругами в баню Я куплю другий лексус, і тоже в целофані Щоб за дівками в баню їздити охрані [Приспів] Бо ми є хлопці, хлопці-олігархи Нічо нас не колише, ми заробляєм бабки Ми веселі хлопці-олігархи Дівчата в нас моделі, машини - іномарки [Куплет 2] Поїду на Мальдіви бухнути з друганами Заплачу трохи дєнєг, щоб не було цунамі Прикуплю собі острів посередині моря Мені він нафіг треба, а люди хай говорять [Приспів] Бо ми є хлопці, хлопці-олігархи Нічо нас не колише, ми заробляєм бабки Ми веселі хлопці-олігархи Дівчата в нас моделі, машини - іномарки [Куплет 3] А вчора з пацанами каталися в трамваї Тепер в нас нова тєма - ми хлопці-екстремали Ми всі дєла рішаєм, лиш тільки ше одне є - Попробувати хочем, ну як то бути геєм, геєм? Геєм! Ми є хлопці, хлопці-олігархи Ми є хлопці, хлопці-олігархи [Приспів] Бо ми є хлопці, хлопці-олігархи Нічо нас не колише, ми заробляєм бабки Ми веселі хлопці-олігархи Дівчата в нас моделі, машини - іномарки [Аутро] Хлопці-олігархи Хлопці-олігархи Хлопці-олігархи Хлопці-олігархи Хлопці-олігархи

Rate this song

Rate this song

0/5.0 - 0 Ratings

5
0.0% (0)
4
0.0% (0)
3
0.0% (0)
2
0.0% (0)
1
0.0% (0)

Loading comments...

Credits

Writers
  • Андрій Кузьменко (Andrii Kuzmenko)