Ma tak być

Album cover art for "Ma tak być" by Spinache

Spinache - Rap, Polska

Ma tak być

0 Plays

Duration: 3:39

View ArtistView Album

Lyrics

Language:

[Zwrotka 1] Witam cię w miejscu, które podobno nie ma serca Stres, depresja, kryzys, system morderca Idziemy coraz dalej, bo widzimy coraz więcej Samochody na sygnale, własny los chwycony w ręce Czytałem prawdę ze snów, zrobię to znów Sto wyświetleń i sto lajków, każdy ma te kilka stów Życie z tablicy, dźwięk 360p Znowu na ulicy, plus słuchawki, miasto w tle Mówię cześć, uśmiechasz się, piękny moment Trochę vinyli, MPC, z mikrofonem Nocne sesje, światła, kamera na bok, akcja Jutra nie ma, wczoraj też, tu i teraz wzmacniam [Refren] Jeżeli teraz ma tak być, biorę to co dla mnie dobre i więcej nie chcę nic Wiem że nie będzie jak dawniej, żyje odważniej i niepoprawnie wprawdzie Jeżeli teraz ma tak być, biorę to co dla mnie dobre i więcej nie chcę nic Wiem że nie będzie jak dawniej, żyje odważniej i niepoprawnie wprawdzie [Zwrotka 2] Przed oczami smukłe linie, oddające twoje piękno Ruch i kształt szeptanych oddźwiękom Twój zapach tak wielowymiarowy, delikatny, mocny, lekki, adekwatny, nocny Rano słońcem muskany przed przebudzeniem biorę wdech i patrzę na powiek twych drżenie Równowaga, co ma być to jest, czuję brak oczekiwań, świętuję każdy gest Celebruję naszą bliskość, bez oceny jakościowy czas i wszystko Co dajemy sobie tu i teraz, otwierasz to co tajemnicze i bliskie, flow i ogień w postaci czystej Wczoraj minęło i nie czekam na jutro, jestem tu i teraz, przy tobie, popłyńmy, zrób krok Wszystko w tej jednej chwili, wystarczy, abyśmy tylko byli [Refren] Jeżeli teraz ma tak być, biorę to co dla mnie dobre i więcej nie chcę nic Wiem że nie będzie jak dawniej, żyje odważniej i niepoprawnie wprawdzie Jeżeli teraz ma tak być, biorę to co dla mnie dobre i więcej nie chcę nic Wiem że nie będzie jak dawniej, żyje odważniej i niepoprawnie wprawdzie Jeżeli teraz ma tak być, biorę to co dla mnie dobre i więcej nie chcę nic Wiem że nie będzie jak dawniej, żyje odważniej i niepoprawnie wprawdzie Jeżeli teraz ma tak być, biorę to co dla mnie dobre i więcej nie chcę nic Wiem że nie będzie jak dawniej, żyje odważniej i niepoprawnie wprawdzie

Rate this song

Rate this song

0/5.0 - 0 Ratings

5
0.0% (0)
4
0.0% (0)
3
0.0% (0)
2
0.0% (0)
1
0.0% (0)

Loading comments...

Credits

Writers
  • Spinache