Maniashka

Lyrics
[Verse 1: SPENS] Тази песен е в графа манияшка Музиката ми простете ми е сиромашка Нося тесни дънки на главата с прашка И съм МС почитател на Сашка Смешно ли ви е? И на мене ми е смешно Не-не-не, не сте чули грешно Шоуто да става да съм наркоман за слава Но бакалина за слава в магазина хляб не дава Двамата се карат, третия печели, четвъртия взима парите и с никой не иска да дели Това е грозната картина на живота За народа са само костилките от компота Но за какво сме се събрали за какво пари сте дали? Да съм черноглед и вие с мен стига сте срали Защото кой каквото дроби си го изяжда И от това в главата болката се ражда Човек не е човек, ако не мрази И не е човек ако в краката лази Хейтъра да се пази от мойте фрази Защото не всяка песен ми е като тази [Припев: SPENS] Много сте тихи сега горе ръцете Двата пръста до двата пръста си вдигнете Изключение ще прави DJ-я Защото той ще пие докато аз пея Много сте тихи казах горе ръцете Двата пръста до двата пръста си вдигнете Изключение ще прави DJ-я Защото той ще пие докато аз пея [Verse 2: SPENS] Микрофона как попадна в мене всички знаят И истината казвам щом по мене лаят А без съмнение аз се забавлявам И за общото мнение пет пари не давам А то е, какво е, си мислят за мен Че пуша и пия всеки ден на корем А аз на този ритъм съм фен зарибен И няма да те питам ще се клатиш ли в него с мен Защото аз само кучките клатя И за много от тях в Sniper сме братя Защото този лейбъл ми е на сърцето, до детето и до Д'ге-то А за вас не спира да тече тази забава Като факир си вада римите от ръкава Сега за текстописците е време за почивка Ето го и припева ъ-ъ усмивка [Припев: SPENS] Много сте тихи сега горе ръцете Двата пръста до двата пръста си вдигнете Изключение ще прави DJ-я Защото той ще пие докато аз пея Много сте тихи казах горе ръцете Двата пръста до двата пръста си вдигнете Изключение ще прави DJ-я Защото той ще пие докато аз пея (x2)
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...
Credits
- Writers
- Spens