Zabeat

Lyrics
[Text skladby "Zabeat"] [Intro] Jebu [Hook] Jebu co mi chceš říct, mrdám co máš za beef Sleduj co mám za beat, neznáš ty producery – jdi se zabít Jebu co mi chceš říct, mrdám co máš za beef Sleduj co mám za beat, neznáš ty producery – jdi se zabít Jebu co mi chceš říct, mrdám co máš za beef Sleduj co mám za beat, neznáš ty producery – jdi se zabít Jebu co mi chceš říct, mrdám co máš za beef Sleduj co mám za beat, neznáš ty producery – jdi se zabít [Verse 1] Are you ready? Jsem drzý dítě jak Rude Kid Volte mě, nic pro mě neni to co music Už od doby, kdy jsem neměl svůj byt Tenkrát jsem ještě dělal crooked Grind jak v THPS2 na PS, o pár let pozdějc mi dal beat Spooky A pak další, ooh shit, o tom se mi nesnilo ani z půlky A řekni mi kterej zmrd z Česka má Sound of the Sir Exkluzivně a s voice tagem on the record Hm a dávno bych zdrh Kdybych neměl možnost pohybu a svobodu slova Proto říkám komunistům smrt A ty co vládnou teď nejsou o moc lepší, hm, já bych to svrh A big up Shadow D, dodneška chcípám z jeho beats Úplně jinde, něco co si Česko snad ani nezaslouží Opravdovej OG, FL kouzelník Dnešní producenti netuší, většinou kopčí a nejsou svý [Hook] Jebu co mi chceš říct, mrdám co máš za beef Sleduj co mám za beat, neznáš ty producery – jdi se zabít Jebu co mi chceš říct, mrdám co máš za beef Sleduj co mám za beat, neznáš ty producery – jdi se zabít Jebu co mi chceš říct, mrdám co máš za beef Sleduj co mám za beat, neznáš ty producery – jdi se zabít Jebu co mi chceš říct, mrdám co máš za beef Sleduj co mám za beat, neznáš ty producery – jdi se zabít [Verse 2] Já mám instro, úplný svinstvo Drsný a studený jako Irsko, syrový, zlo Huclberry a Faze Miyake – to jsou mý bros A ty nevíš co a ty nevíš kdo Prcám tvý beaty, mý beaty maj real drop Cejtíš nebo necejtíš to, možná je to tim že ceníš pop Mám v píči, nevidíš mě, vidíš kouř Žádnej tabák, čistý joints, THC, pak píšu jak psací stroj Ty jsi na přístroji, já odpojim přípojku, jebu tvý příběhy Předvídatelný, přiteplený, přeceněný, příšerný Mý hard bars staví hradby, jsem král, ty jsi v příkopu A Huclberry fellí v Londýně s Fazem a hm, posílaj přílohu [Outro] Okay, můžu jebat třetí refrén (Jebu) Poslouchej to instro, big up Huclberry, big up Faze Big up všem producers, se kterejma jsem kdy dělal Kdo tady má takovejhle beat, kdo, kdo? Z Česka, Slovenska, Anglie, celýho světa, okay? Kdo? Poslouchej ten beat, kurva Poslouchej ten beat (Poslouchej to) Mad, mad
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...
Credits
- Writers
- Smack