DUBPLATE

Album cover art for "DUBPLATE" by Smack

Smack - Rap, Český Rap

DUBPLATE

1 Plays

Duration: 5:04

View ArtistView Album

Lyrics

Language:

Nedělej, že nevíš, kdo je DJ Smack Víš to moc dobře, píčo přiznej se Nikdo nemůže dát tak přísnej set Tvůj DJ ví, že mu to líp nejde Nedělej, že nevíš, kdo je DJ Smack Víš to moc dobře, píčo přiznej se Nikdo nemůže dát tak přísnej set Tvůj DJ ví, že mu to líp nejde S M A C a K, ty to nechápeš, jsi bába, můj tým armáda, 51 nadvláda Jsem nejlepší DJ v Čechách, nejlepší DJ v Čechách Prej jsem sebestřednej odpovídám: "Já jsem nejlepší MC a DJ v Čechách" Lepší, lepší, lepší, lepší Jak si můžeš myslet, že seš lepší Pořád se mi dělá zle ze všech těch lží Nejde bejt lepší než ten nejlepší Jak si můžeš brát do huby můj set, můj set je nasranej a chce tě zbít Jak můžeš říkat, že děláš grime líp než jedinej českej grimovej MC a DJ A i kdyby grime ani nehrál, stejně to smíchám líp než kdokoli z vás Máme to, a vám se ani nejde smát, je mi trapně pokaždý co začnete lhát Jako když říkáte, že jste art, nejste art, nejste stars, nejste dál, nejste lepší, nejste ani dobrý a nebejt mě, tak to ani nebude znát Podívej se mi do očí, nemám [?], podívej se mi do očí, kurva nejsem ty Nemám stejnej ksicht, nedělám stejnej shit, grime jsem já, beze mě bys neměl nic Seru na všechnu wastemany, nikdo tady netuší, co to znamená bejt heavy Tady je úplně jasný, kdo je nejlepší, kdybyste přemejšleli, víte že to nejste vy Misogyn, misogyn, misogyn, misogyn Jak můžeš říct, že Smack One je misogyn? Cos to u toho telefonu vyplodil? Nech toho, nebo z tý obrazovky vyskočim A kdo vůbec ty píčo jsi? Ses rozbulila, když jsem tě vytrollil I kdybych byl misogyn, budu iconic Oni maj moc času na řešení píčovin Já nemám čas, vyrábim millions Mý bars jsou ostrý jak hrany gilotin Oni zaspali dobu jako trilobit Chtěj, ať se změnim, hm, jim nevyhovim Oheň mám furt, takže nikdy nevyhořim Když vidim hořet oheň, tak přiložim Měl jsem oheň ještě, než to bylo in A mám hodně kouře, ale žádnej nikotin Čubka kouří kár (No a co?), čubku opíchám (No a co?) Doba patří nám (No a co?) a hrana zvoní vám (No a co, ooh?) Denně kouřim trávu (No a co?), prachy počítám (No a co, aah?) Prcám moudrý bars a hater se kouří sám, hovado Teď jedu striktní bars, seru na příběh, seru ti na rap na oldschool beatech Kdy konečně uznáš, že jsem víc než ty, kdy na to konečně příjdeš Dostáváš výklep, vypadni teď je tu top DJ Nejsem v pohodě ani hustej týpek Tohle je deep set, vyžívám se v tvrdejch beatech, seru na vaše písně Dobře víš, že jsem zkurvený zvíře Zvíře, co má hlad a sní tě Můj set tě zničí, zastíní tě, seš z toho v píče, jestli ne brzo to přijde Jsem obr, ty si skřítek Mícháš to bídně, já to míchám přísně Jsem ostrej jak nůž, co tě píchne a řízne A pak začne týct krev a wack set chcípne Tak nedělej, že nevíš, kdo je big Smack Nikdy nezačnu rapovat jako dickhead Žeru rap, jako by to byl biftek Tvůj rap je fake náhražka jako Big Mac Kdykoli ho slyšim, chce se mi blít hned Nedovedu si představit rap víc swag Co to kurva píšeš? To není text, to je výsměch, píšeš sračky jak Viewegh Nedělej, že nevíš, kdo je DJ Smack Víš to moc dobře, píčo přiznej se Nikdo nemůže dát tak přísnej set Tvůj DJ ví, že mu to líp nejde Nedělej, že nevíš, kdo je DJ Smack Víš to moc dobře, píčo přiznej se Nikdo nemůže dát tak přísnej set Tvůj DJ ví, že mu to líp nejde Nůž, co tě píchne a řízne Mix ostrej jak nůž, co tě píchne a řízne Jsem ostrej jak nůž, co tě píchne a řízne A pak začne týct krev a wack set chcípne Jsem ostrej jak dýka, nejsem píča Z tvejch oblíbenejch DJs jsem nejvíc hot Míchám jak míchač, vládnu jak císař Jsem tak vysoko, měl bych se naučít lítat Hulim jak Sizzla, nejlepší skittles Nikdy v životě nezačnu znovu hulit cíga Nepiju vína, už ani beera, miluju bifteky z japonskýho býka Tvůj rap smrdí jak síra, totální bída, sere mě jak rýma, nebo angína Tvůj mix je základka, první třída Je mi z tebe blbě, jako z hnusnýho jídla Tvoje holka je špína, pořád se vtírá, leze tam kde je MC, leze tam, kde je DJ Neboj, stejně ji nikdo nechce píchat, tvoje typka připomíná týpka Jsem top třída, píšu jak křída, baví mě píchat do vosího hnízda Baví mě stírat DJs jako losy, chci miliony, seru na malý čísla Cenim Denira a Al Pacina, jejich herectví je jako můj mix, třída Za mlada jsem chodil s Aloem stříkat, chromy všude, grafitti, streetart Jediný, s čím se spokojim je výhra, jsem vysoko jak pták, ani nemám křídla Míchám grime, jako bych byl z Londýna, jestli jde o muziku, tak Čechy jsou díra Sound levnej jak žrádlo z Lidla, smrdí jak plína, bolí jak kýla Nevidim DJe, vidim jen debílka, směju se jak kdybych viděl Mr. Beana Nedělej, že nevíš, kdo je DJ Smack Víš to moc dobře, píčo přiznej se Nikdo nemůže dát tak přísnej set Tvůj DJ ví, že mu to líp nejde Nedělej, že nevíš, kdo je DJ Smack Víš to moc dobře, píčo přiznej se Nikdo nemůže dát tak přísnej set Tvůj DJ ví, že mu to líp nejde

Rate this song

Rate this song

0/5.0 - 0 Ratings

5
0.0% (0)
4
0.0% (0)
3
0.0% (0)
2
0.0% (0)
1
0.0% (0)

Loading comments...

Credits

Writers
  • Smack