Bolest Remix

Lyrics
[Text skladby "Bolest Remix" ft. Dollar Prync] [Intro: Smack One] No-No-No-Norbert, what have you done? Remix, remix fam, hahaha [Verse 1: Smack] Bolest fam, remix mad, někdo měl beef, jsme jeli tam (Skrrt) Někdo měl beef, se vytočilo pár čísel a beef se vyřešil sám (Prr-prr) Týpek se omluvil nám (Sorry), slyšim jen kecy, fam Kecy o drillu, kecy o grime, vim jenom jedno, nebyls tam Počkej, já vim jenom jedno (Jedno), že jsem král, finální boss Jsem don, máš co dělat s legendou, jsem top, nemůžeš prcat se mnou Byl bych stejná mrdka jak oni, nebyl, kdybych neměl balls A půlka z nich je na methu (Haha), jak fakin baseball (Bum) Prеj bych nepřežil tam, hm, nic neřikám Jako bych nikdy v Londýně nеpřistál, přitom já tam lítám jak pelikán To neni klam, jsem ready, blood, přerušim broskis, co tam mám Dám v Londýně v rádiu bars, dostanu rewind, jak kdybych se narodil tam [Chorus: Smack] Proč si myslíš, že jsem bral drogy? Myslíš, že jen tak z nudy? Bolest je furt tady, tak hulim, ale už nesnídám Xany Jednou se tim možná přežeru a půjdu spát navždy Ale teď jsem tady a nikdo nemá flow jak já, tohle jsou záplavy Proč si myslíš, že jsem bral drogy? Myslíš, že jen tak z nudy? Bolest je furt tady, tak hulim, ale už nesnídám Xany Jednou se tim možná přežeru a půjdu spát navždy Ale teď jsem tady a nikdo nemá flow jak já, tohle jsou záplavy [Verse 2: Dollar Prync] More tohle jsou záplavy Love jdou ke mně a nejde to zastavit Love jdou ke mně a nejde to zastavit Můžeš mě pápnout mrdko, vem ho pěkně do huby Teď jsem tady a furt jsem tady, mý zmrdi ready Tvý zmrdi by utekli, kdyby na ně mý čáve naběhli Cítil jsem bolest, když mi kunda dala konec (Konec) Jel jsem bomby more ranec, ranec, že mi propad [?] ([?]) Před pár týdny zemřel chábr, bože dej mu lehkou zem Začal jsem si vážit víc těch, co tu pořád jsou A když řeknou oni mě a nebo řeknu já jim Tak tam s nima nebo bez nich naběhnu a vystřelim Tě z bot, čáve dělaj love z drog Ty jí dáš Gucci, já jí dám pele Dřív jsem byl dole, cítil jsem bolest more [Chorus: Smack One] Proč si myslíš, že jsem bral drogy? Myslíš, že jen tak z nudy? Bolest je furt tady, tak hulim, ale už nesnídám Xany Jednou se tim možná přežeru a půjdu spát navždy Ale teď jsem tady a nikdo nemá flow jak já, tohle jsou záplavy Proč si myslíš, že jsem bral drogy? Myslíš, že jen tak z nudy? Bolest je furt tady, tak hulim, ale už nesnídám Xany Jednou se tim možná přežeru a půjdu spát navždy Ale teď jsem tady a nikdo nemá flow jak já, tohle jsou záplavy
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...
Credits
- Writers
- Smack
- Dollar Prync